דיוור אלקטרוני  |  מאמרים  |  בלוג בניית אתרים  |  לקוחות  |  תיק עבודות  |  צור קשר בניית אתרים בהתאמה אישית עם דגש על בניית אתר עם עיצוב יחודי

בניית אתרים
תיק עבודות | אחסון אתרים | בניית אתר | קידום אתרים | עיצוב אתרים | מדריך בניית אתרים | בניית אתרים

הצעת מחיר לבניית אתר

*:שם 
*:דוא"ל 
*:טלפון 
:נושא 
צור קשר
בניית אתר - צור קשר
דיוור
אלקטרוני


פתיחת חשבון חינם!
החברים שלנו
בניית אתרים
דיוור אלקטרוני

חנות וירטואלית מאובטחת


בעשור האחרון אנו נחשפים יותר ויותר לנפלאותיה של רשת האינטרנט. בעבר, אם היינו רוצים לקבל שירות כלשהוא אל לקנות מוצר כלשהו היינו צריכים לטלפן ולחכות זמן רב עד שמישהו היה עונה או לחפש מידע על המוצר או השירות בעיתונים או בכל דרך אחרת. כיום, המידע כל כך זמין שלא צריך לצאת מהבית אלא לשבת מול המחשב ולמצוא אותו. חנות וירטואלית היא בעצם החנות של פעם ובה ניתן למצוא כמעט כל מוצר שנבקש והרכישה בה צריכה להיות בצורה מאובטחת בכדי שפרטי כרטיס האשראי שלנו לא יגיעו לידיים הלא נכון ויעשה בו שימוש שאנו לא מעוניינים שיעשה.

חנות וירטואלית מאובטחת מהי חנות וירטואלית?
חנות וירטואלית כפי שציינו היא החנות המסורתית של פעם אבל בשיטה המודרנית. החנות מחליפה את השיטה המסורתית של ללכת ולחפש את המוצר בחנויות הרגילות ובמקומה ניתן לשבת אל מול המחשב בצורה נינוחה ולהשוות מחירים בין האתרים השונים. בנוסף, ניתן גם לבצע את הרכישה עצמה בחנות על ידי השארת פרטי כרטיס האשראי שלנו ולאחר מכן, מספר ימים מאוחר יותר לקבל את המוצר בדואר או על ידי שליח. שיטת מסחר זו היא הנפוצה ביותר כיום וכל בעל חנות פיזית מקים במקומה חנות מקוונת או לפחות פותח ערוץ נוסף של מכירות.

היתרונות בחנות וירטואלית לבעליה.
חנות וירטואלית מביאה עימה יתרונות רבים לבעליה. היתרון הראשון הוא הנוחות, ניתן לנהל חנות מקוונת מכל מקום שיש בו חיבור לאינטרנט ואין צורך לצאת מהבית עם כל האי נוחות הכרוכה בכך. יתרון נוסף הוא העלויות, חנות פיזית מביאה עימה עלויות גבוהות מה שמצריך במקרים רבים לקחת הלוואה מהבנק ולהיכנס לסחרור כלכלי, וכן לשלם תשלומים קבועים כגון חשמל, מים שכירות ועוד. בחנות וירטואלית אין את כל ההוצאות הללו וגם את המשלוח ניתן להכניס בתוך מחיר המוצר. היתרון הנוסף הוא החשיפה, ברשת האינטרנט ישנם מיליוני גולשים שמחפשים לעשות קניות ברשת, לעומת כמות מוגבלת של לקוחות פוטנציאליים שישנם במסחר המסורתי וכדי להגיע ליותר לקוחות צריך מיקום טוב יותר מה שמעלה את ההוצאות באופן ישיר

למה צריך אבטחה?
חנות וירטואלית היא המקום שאנשים רבים אמורים להשאיר את פרטי כרטיס האשראי שלהם בה ולכן ישנו חשש גדול בקרב חלק מן הגולשים. בשביל לתת תחושה של בטחון ללקוחות הפוטנציאליים שלנו אנו צריכים אבטחה מספקת לאתר מבחינת שמירת פרטים ושמירת סודיות. ישנן חברות רבות אשר נותנות את השירותים הללו וצריך לבחור את הטובה ביותר גם אם היא לא צמיד הזולה ביותר. אבטחה טובה לאתר בהחלט תעלה את כמות סגירת העסקאות ותעשה רושם של אתר רציני לגולשים. ניתן לשים גם את הלוגו של חברת האבטחה מה שיעלה את האמינות של האתר.

איך מקימים חנות כזו?
ישנן חברות בניית אתרים רבות בשוק אך בשביל להקים חנות וירטואלית כדאי לקחת חברה עם ניסיון עשיר בתחום ועם המלצות רבות. בשוק ישנם גם לא מעט כאלה המציגים את עצמם כחברה וצריך להיזהר מהם למרות שישנם גם פרילנסרים רבים שעושים עבודה מקצועית לא פחות מחברה. לפני שסוגרים עם חברה מסוימת כדאי לבקש לראות עבודות קודמות שלה ספציפית בתחום החנויות הוירטואליות ולראות האם העבודות שהיא עשתה מתאימות לנו. בנוסף, טווח המחירים הינו גדול מאוד בתחום זה ומומלץ לעשות סקר שוק טוב לפני הסגירה אך לקחת גם בחשבון שלא תמיד הזול ביותר הוא הטוב ביותר וגם לא להפך, היקר ביותר הוא הרציני ביותר.

בלוג בניית אתרים  לרשימת כל הפוסטים  חזור למעלה  חזור למעלה 
על החברה
מי אנחנו
לקוחות נבחרים
עבודות לדוגמא
טכנולוגיות פיתוח
משרות פנויות
מפת אתר
צור קשר
מערכת ניוזלטר
להדגמה
מאמרים מובחרים
עיצוב אתר מסחר
בניית אתר מסחרי
בניית דפי נחיתה
בניית רשת חברתית
בניית אתרי פלאש
בניית אתר לרואי חשבון
נגישות באתרי אינטרנט
בניית אתר מכירות
כל המאמרים
בניית אתר
לטלפונים ניידים
בלוגים מדוברים
בניית חנות וירטואלית
בניית אתרים לחנויות
כיצד לשפר את המכירות
בניית אתר לכל הדפדפנים
קידום אתרים דרך רשתות
עיצוב אתרים קווים מנחים
כל הבלוגים
פיתוח יעודי שלנו
בניית אתר תוכן
בניית אתר מסחר
בניית אתר קהילה
בניית אתרים לבית ספר
המרה ל PDF און ליין
חנות וירטואלית
מילון מונחים
קידום אתרים ושיווק
אופטימיזציה לאתרים
שיווק גרילה בפיסבוק
קידום אתרים
כתיבת תוכן
פורטל ארגוני
בית תוכנה
פיתוח אתרים
עיצוב אתרים ממשקים
עיצוב אתרים
עיצוב תדמית כולל
עיצוב אתרים ותמונות
עיצוב ממשקי Gui
עיצוב לוגו
פורמט תמונות בעיצוב אתרים
עיצוב אתרים ופלאש
ההתמחות שלנו
בניית אתר WEB 2.0
בניית אתר פורטל
בניית אתרים יעודיים
בניית אתר מסחרי
בניית אתר תדמית
בניית אתר תבנית
מדריך בניית אתרים
על החברה
מי אנחנו
בין לקוחותינו
עבודות לדוגמא
טכנולוגיות פיתוח
משרות פנויות
מפת אתר
צור קשר
בניית אתרים Guru4rent | © כל הזכויות שמורות 2002
בניית אתר

אתרים פלוס גורו בנית אתרים פלוטו בניית אתרים מערכת דיוור