דיוור אלקטרוני  |  מאמרים  |  בלוג בניית אתרים  |  לקוחות  |  תיק עבודות  |  צור קשר בניית אתרים בהתאמה אישית עם דגש על בניית אתר עם עיצוב יחודי

בניית אתרים
תיק עבודות | אחסון אתרים | בניית אתר | קידום אתרים | עיצוב אתרים | מדריך בניית אתרים | בניית אתרים

הצעת מחיר לבניית אתר

*:שם 
*:דוא"ל 
*:טלפון 
:נושא 
צור קשר
בניית אתר - צור קשר
דיוור
אלקטרוני


פתיחת חשבון חינם!
החברים שלנו
בניית אתרים
דיוור אלקטרוני

מסחר אלקטרוני ורשתות חברתיות


אתרי האינטרנט הפכו לחלק בלתי נפרד מחיינו. כל מידע שאנו צריכים, כל מוצר שאנו נחפש אנו נלך מיד לרשת האינטרנט ולא נחפש כבעבר בחנויות ובעסקים פיזיים אלא רק אם נקבל עליהם המלצה ברשת. בעבר אכן היינו צריכים לכתת את רגלינו בין חנות לחנות או בין נותן שירות זה לנותן שירות אחר וגם אז לא תמיד היינו מצליחים למצוא את מבוקשינו אך כיום כשכל המידע פרוש לנו מול העיניים ניתן למצוא כל מה שאנו צריכים וכן לעשות השוואת מחירים ולדעת בדיוק מה אנחנו מחפשים אין צורך עוד לצאת מהבית ולחפש בחוץ. אחד מסוגי האתרים הללו הם אתרי מסחר אלקטרוני.

מסחר אלקטרוני ורשתות חברתיות מהו מסחר אלקטרוני
במסחר המסורתי רוכל היה מעמיד את הדוכן שלו או את החנות שלו בשוק וכל מי שהיה עובר היה יכול לקנות את מה שנמכר. מסחר אלקטרוני עובד על אותו העיקרון אך מציע העל בדרך וירטואלית. בדרך מסחר זו הרוכל הינו בעל האתר או זה שמציע את מוצריו למכירה באתר, והמטיילים בשוק הם הגולשים. במסחר זה יש שני אתגרים עיקריים, הראשון הוא למשוך כמה שיותר גולשים לחנות וזה מתבצע על ידי קידום אתרים אם בצורה אורגנית ואם בדרך ממומנת כגון פרסומות והאתגר השני הוא לאחר שהגולש כבר בתוך האתר לגרום לו להישאר כמה שיותר זמן באתר ולרכוש את המוצר שאנו רוצים למכור.

היתרונות במסחר אלקטרוני
ישנם יתרונות רבים במסחר מקוון לעומת המסחר המסורתי. היתרון הראשון של מסחר אלקטרוני הוא הנוחות, במסחר מקוון אין צורך לצאת מהבית או מהמשרד אלא רק בשביל לשלוח את המוצרים בניגוד למסחר המסורתי שבו צריך לצאת כל יום לחנות או לדוכן מה שפחות נוח לפעמים. יתרון נוסף הוא שעות הפעילות, חנות מקוונת הינה חנות שפתוחה עשרים וארבע שעות לגולשים ואינה מוגבלת בשעות פתיחה וסגירה לעומת חנות מסורתית שיש לה שעות פתיחה וסגירה. יתרון נוסף הוא החשיפה ללקוחות, בחנות המסורתית החשיפה מוגבלת לאילו שעוברים באזור אך חנות מקוונת באינטרנט חשופה לכל הגולשים ומדובר במיליונים מהם.

התנהגות חברתית
בשנים האחרונות אתרי מסחר אלקטרוני עשו קפיצה נוספת וזאת על ידי הרשתות החברתיות שהרחיבו עוד יותר את הפריסה שלהם. ברשתות כולם מחוברים לכולם וכך ניתן לקחת מוצר ולפרסם אותו לקהל רחב יותר. כמו בחיים האמיתיים המלצות מחברים הם תמיד מקדם מכירות טוב וכמו שאנו נחפש אחר מכשיר כלשהוא ונשמע מחבר שקנה אותו והוא מאוד מרוצה ממנו כך אם נראה מוצר מסוים עם הרבה לייקים נדע שאותם אנשים מכירים את המוצר או רכשו אותו בעצמם והם ממליצים עליו בחום. דרך שיווק זו של רשתות חברתיות הולכת והופכת נפוצה יותר ויותר

האפשרויות למסחר אלקטרוני
ישנם מספר אפשרויות לאלה הרוצים לפתוח חנות מקוונת. האפשרות הראשונה היא להשתמש באחד האתרים אשר הוקמו למטרת מסחר אלקטרוני כדוגמת איביי ואמזון, אתרים אלו הם בעלי חשיפה רחבה מאוד לגולשים ובכל יום יש בהם מיליוני גולשים מכל רחבי העולם שמתעניינים ברכישת מוצרים. יתרון זה הוא גם החיסרון מכיוון שישנם גם סוחרים רבים באתרים אלו והתחרות הינה קשה מאוד. האפשרות השנייה והנפוצה יותר היא הקמת אתר עצמאי שהינו בעצם חנות מקוונת ובה ניתן למכור כל מוצר שאנו רוצים. אתר כזה של מסחר אלקטרוני יצריך גם קידום שלו מה שעלול להיות הוצאת כספים רבה יותר מן המתוכנן. אם כן ישנם מספר אפשרויות להקמת חנות מקוונת בהתאם ליכולות.

בלוג בניית אתרים  לרשימת כל הפוסטים  חזור למעלה  חזור למעלה 
על החברה
מי אנחנו
לקוחות נבחרים
עבודות לדוגמא
טכנולוגיות פיתוח
משרות פנויות
מפת אתר
צור קשר
מערכת ניוזלטר
להדגמה
מאמרים מובחרים
עיצוב אתר מסחר
בניית אתר מסחרי
בניית דפי נחיתה
בניית רשת חברתית
בניית אתרי פלאש
בניית אתר לרואי חשבון
נגישות באתרי אינטרנט
בניית אתר מכירות
כל המאמרים
בניית אתר
לטלפונים ניידים
בלוגים מדוברים
בניית חנות וירטואלית
בניית אתרים לחנויות
כיצד לשפר את המכירות
בניית אתר לכל הדפדפנים
קידום אתרים דרך רשתות
עיצוב אתרים קווים מנחים
כל הבלוגים
פיתוח יעודי שלנו
בניית אתר תוכן
בניית אתר מסחר
בניית אתר קהילה
בניית אתרים לבית ספר
המרה ל PDF און ליין
חנות וירטואלית
מילון מונחים
קידום אתרים ושיווק
אופטימיזציה לאתרים
שיווק גרילה בפיסבוק
קידום אתרים
כתיבת תוכן
פורטל ארגוני
בית תוכנה
פיתוח אתרים
עיצוב אתרים ממשקים
עיצוב אתרים
עיצוב תדמית כולל
עיצוב אתרים ותמונות
עיצוב ממשקי Gui
עיצוב לוגו
פורמט תמונות בעיצוב אתרים
עיצוב אתרים ופלאש
ההתמחות שלנו
בניית אתר WEB 2.0
בניית אתר פורטל
בניית אתרים יעודיים
בניית אתר מסחרי
בניית אתר תדמית
בניית אתר תבנית
מדריך בניית אתרים
על החברה
מי אנחנו
בין לקוחותינו
עבודות לדוגמא
טכנולוגיות פיתוח
משרות פנויות
מפת אתר
צור קשר
בניית אתרים Guru4rent | © כל הזכויות שמורות 2002
בניית אתר

אתרים פלוס גורו בנית אתרים פלוטו בניית אתרים מערכת דיוור