דיוור אלקטרוני  |  מאמרים  |  בלוג בניית אתרים  |  לקוחות  |  תיק עבודות  |  צור קשר בניית אתרים בהתאמה אישית עם דגש על בניית אתר עם עיצוב יחודי

בניית אתרים
תיק עבודות | אחסון אתרים | בניית אתר | קידום אתרים | עיצוב אתרים | מדריך בניית אתרים | בניית אתרים

הצעת מחיר לבניית אתר

*:שם 
*:דוא"ל 
*:טלפון 
:נושא 
צור קשר
בניית אתר - צור קשר
דיוור
אלקטרוני


פתיחת חשבון חינם!
החברים שלנו
בניית אתרים
דיוור אלקטרוני

בניית אתרים - כך הופכים את העסק למותג


מנהלים עסק קטן, בינוני או גדול? זה הזמן להפוך את העסק שלכם למותג מוביל בתחומו באמצעות הליך בניית אתרים מקצועי ומתקדם. אחד היתרונות הבולטים של רשת האינטרנט בתחום השיווק והפרסום, נמצא בעובדה שרשת האינטרנט מאפשרת לכל בעל עסק (בלי קשר לגודלו) לפעול כמותג מוביל בתחומו, תוך כדי יצירת בידול תדמיתי מיתר מתחריו. כיום, יותר ויותר בעלי עסקים מודעים לכוחו העולה של השיווק באמצעות האינטרנט, ורבים מהם אף פועלים להעלאת אתר אינטרנט משלהם ולקידומו ברחבי הרשת. אך בניגוד לדעה הרווחת, בניית מותג באינטרנט איננה פונקציה רק של בניית אתר אינטרנט, אלא בעיקר, פונקציה של תכנון אתר אינטרנט איכותי, מקצועי ורלוונטי לתחום עיסוקכם. בכתבה הבאה נעסוק במגוון פרמטרים שיעזרו גם לכם לגבש תהליך מיתוג ברשת האינטרנט באמצעות בניית אתר פונקציונאלי.

בניית אתרים - כך הופכים את העסק למותג מהו תהליך מיתוג באינטרנט?
מיתוג עסקים ברשת האינטרנט הוא למעשה היכולת המסחרית של האתר לצבור אהדה ודעת קהל חיובית בקרב קהל גולשים גדול ככל שניתן. סביבת התחרות העסקית ברשת האינטרנט רוויה כיום באינספור אתרים המעניקים לכם את אותו שירות ואת אותו מוצר, בכל תחום עסקי ומסחרי שרק תבחרו.

על מנת להפוך לאתר אינטרנט מוביל בתחומו, ועל מנת לשפר את תנועת הגולשים לאתר שלכם, תדרשו לבצע מספר פעולות, ולהתייחס למספר פרמטרים הכוללים בין היתר:

1. הגדרה מדויקת של קהל היעד שלכם- ככל שתאפיינו את קהל המטרה שלכם, וככל שתשכילו להגדיר את צרכיו ומטרותיו השונים בנוגע לתחום העיסוק של האתר, כך תצליחו להגדיל את סיכוייכם להפוך לאתר אינטרנט שאי אפשר לעמוד בפניו. הליך הגדרת קהל המטרה שלכם והליך הגדרת מטרות האתר מכונה בשפה המקצועית: אפיון אתרים, מומלץ לבצע זאת לפני תחילת העובדה על בניית ועיצוב האתר.

2. עיצוב וממשקי גלישה מעודדי מיתוג- התאמה בין צרכי קהל היעד ומטרות האתר לבין נראות האתר (עיצוב האתר) ישפרו באופן מיידי את אהדת קהל הגולשים שייחשפו את האתר. כמו כן, הקפידו על הוספת מודולים מתקדמים הקשורים לתחום העיסוק של האתר.

3. תוכן – לרמת התוכן המופיע באתר הבית שלכם חשיבות מכרעת בדרך להפיכתו למותג מוביל בתחומו ברשת האינטרנט. תוכן ענייני, רלוונטי לתחום המוצר, ובעיקר יצירתי ומעורר השראה, מסוגל להוביל ליותר פעולות באתר שלכם על ידי כל גולש וגולש. הקפידו על תוכן אטרקטיבי בכל עמודי הבית (והכי חשוב שמרו על עברית תקנית והימנעו משגיאות כתיב- זה לא מקצועי ולא מציג אתכם באור חיובי).

4. אינטראקציה – רשת האינטרנט הופכת ליותר שיתופית, יותר אינטראקטיבית והרבה יותר דינמית. תכננו את האתר שלכם בצורה כזו שהוא יאפשר לכל לקוח להביע את דעותיו בו, לשתף תכנים ממנו או אליו, והכי חשוב שיאפשר לגולשי האינטרנט לרצות לעניין את חבריהם בכניסה לאתרכם.

5. קדמו, שווקו ופרסמו את האתר- הליכי קידום, שיווק ופרסום אתרים הינם חלק אינטגראלי מהפיכת האתר שלכם למותג מוביל בתחומו ברשת האינטרנט. ככל שתשקיעו יותר משאבים ומחשבה יצירתית לצרכי קידום האתר ושיווקו ברשת, כך תוכלו ליהנות מיותר כניסות לאתר ויותר פעולות שיקדמו אתכם באופן טבעי בשלב מאוחר יותר.

6. תחשבו אינטרנטית- במידה ואתם עסקים שפעלו כבר למטרות מיתוג באפיקי המדיה המסורתיים (עיתונות, טלוויזיה, רדיו, שלטי חוצות וכו), זה הזמן להכיר את שפת האינטרנט והטמעת הליכי המיתוג בה. בניגוד לאפיקי המדיה המסורתיות, כוחה של רשת האינטרנט נמצא בעיקר בקרב הגולשים, שהם אלו ההופכים את האתר שלכם למותג מוביל- השקיעו מחשבה יצירתית כיצד לגרום להם להתאהב בגרסה האינטרנטית של המוצר או השירות שלכם.

בלוג בניית אתרים  לרשימת כל הפוסטים  חזור למעלה  חזור למעלה 
על החברה
מי אנחנו
לקוחות נבחרים
עבודות לדוגמא
טכנולוגיות פיתוח
משרות פנויות
מפת אתר
צור קשר
מערכת ניוזלטר
להדגמה
מאמרים מובחרים
עיצוב אתר מסחר
בניית אתרים מקצועית
בניית רשת חברתית
שילוב תגיות
בניית אתרים מעוצבים
בניית אתר תוכן
בניית חנות וירטואלית
בניית אתר מסחרי
כל המאמרים
בניית אתר
לטלפונים ניידים
בלוגים מדוברים
בניית חנות וירטואלית
בניית אתר לכל הדפדפנים
עיצוב אתרים קווים מנחים
בניית אתר מסחר או קטלוג
בניית אתרים ועיצוב
בניית אתר בפייסבוק
כל הבלוגים
פיתוח יעודי שלנו
בניית אתר תוכן
בניית אתר מסחר
בניית אתר קהילה
בניית אתרים לבית ספר
המרה ל PDF און ליין
חנות וירטואלית
מילון מונחים
קידום אתרים ושיווק
אופטימיזציה לאתרים
שיווק גרילה בפיסבוק
קידום אתרים
כתיבת תוכן
פורטל ארגוני
בית תוכנה
פיתוח אתרים
עיצוב אתרים ממשקים
עיצוב אתרים
עיצוב תדמית כולל
עיצוב אתרים ותמונות
עיצוב ממשקי Gui
עיצוב לוגו
פורמט תמונות בעיצוב אתרים
עיצוב אתרים ופלאש
ההתמחות שלנו
בניית אתר WEB 2.0
בניית אתר פורטל
בניית אתרים יעודיים
בניית אתר מסחרי
בניית אתר תדמית
בניית אתר תבנית
מדריך בניית אתרים
על החברה
מי אנחנו
בין לקוחותינו
עבודות לדוגמא
טכנולוגיות פיתוח
משרות פנויות
מפת אתר
צור קשר
בניית אתרים Guru4rent | © כל הזכויות שמורות 2002
בניית אתר

אתרים פלוס גורו בנית אתרים פלוטו בניית אתרים מערכת דיוור