דיוור אלקטרוני  |  מאמרים  |  בלוג בניית אתרים  |  לקוחות  |  תיק עבודות  |  צור קשר בניית אתרים בהתאמה אישית עם דגש על בניית אתר עם עיצוב יחודי

בניית אתרים
תיק עבודות | אחסון אתרים | בניית אתר | קידום אתרים | עיצוב אתרים | מדריך בניית אתרים | בניית אתרים

הצעת מחיר לבניית אתר

*:שם 
*:דוא"ל 
*:טלפון 
:נושא 
צור קשר
בניית אתר - צור קשר
דיוור
אלקטרוני


פתיחת חשבון חינם!
החברים שלנו
בניית אתרים
דיוור אלקטרוני

בניית אתרים עם חשיבה שיווקית


רשת האינטרנט רוויה באתרים מכל הסוגים, בכל הצבעים ובכל הצורות, ועל מנת להוביל את אתר האינטרנט שלכם להצלחה המיוחלת, תדרשו לפעול באופן כזה שישלב את עקרונות השיווק המסורתיים עם עקרונות הבולטות של רשת האינטרנט. במאמר הבא נעסוק בהרחבה באחד מהתחומים המאתגרים ביותר בעולם האינטרנט: בניית אתרים מבוססי חשיבה שיווקית מקדימה.

חשיבה שיווקית לצרכי בניית אתרים
הליך בניית אתרים, הינו הליך המחייב אתכם לפעול במסגרת אימוץ דרכי חשיבה שיווקית המתמקדים באפיון צרכי האתר, הגדרת מטרותיו, הכרת פעילות המתחרים ברשת, ומעל הכול, אפיון קהלי היעד הרלוונטיים להצלחת האתר. מכלול פעולות זה מתבצע באמצעות מחקרי שוק שונים, ובאמצעות תכנון פונקציונאלי של הליך בניית האתר. בשורות הבאות נחשוף בפניכם כלים מקצועיים שיסייעו לכם לבצע את ההליך בצורה היעילה ביותר.

שלב מספר 1- הגדירו מטרות
בניית אתרים בכלל, ובניית אתרים מבוססי חשיבה שיווקית, חייבים להתחיל בשלב הגדרת מטרות האתר. ברשת האינטרנט פועלים אינספור אתרים בתחומים שונים ובעלי אופי פעולה ומטרות שונות, החל מאתרי תדמית אינפורמטיביים ועד לאתרי מסחר מקוונים. הגדירו היטב את מטרות האתר אותו אתם מתכוונים לבנות ופעלו בהתאם לאופי הייחודי שהענקתם לו ולמטרות שלכם.

שלב מספר 2- הגדירו קהלי יעד
לאחר שהגדרתם מטרות עיקריות לאתר שלכם, זה הזמן לגלות מי הוא קהל הלקוחות העיקרי והרלוונטי לכם. הקפידו לנסות לאפיין את הקהל שלכם בכמה שיותר פרמטרים, החל מגילו ועד להרגלי הצריכה שלו. ככל שתדעו יותר פרטים על קהל היעד שלכם, כך תוכלו להתאים את פנייתכם אליו.

שלב מספר 3- ריגול תעשייתי
רשת האינטרנט מאפשרת לכם לבצע פעולות "ריגול תעשייתיות" בכל רגע נתון. כנסו לאתרי המתחרים שלכם, זהו את דפוסי הפעולה שלהם, בחנו את העיצוב ואת רמת התוכן באתרים שלהם, בחנו את דרכי ההתקשרות עימם וכדומה. לאחר שבחנתם את אתרי האינטרנט של המחרים הישירים שלכם, זה המקום והזמן לחשוב באופן יצירתי ולפתח עליונות תקשורתית באופן הצגת התכנים באתר שלכם.

שלב מספר 4- צרו לעצמכם תכנית שיווקית ארוכת טווח ברשת
רשת האינטרנט מאפשרת לכם לבצע מגוון נרחב של פעולות לצרכי קידום, שיווק ופרסום האתר. בדקו היכן המתחרים שלכם נוהגים לקדם את אתרי הבית שלהם, תכננו באופן יעיל ומבוקר את מהלכי השיווק שלכם ברשת, הקדישו מחשבה לכל צרכי הקידום, השיווק והפרסום לתקופה המקדימה של האתר באוויר, וכמו כן, העמידו לרשותכם תקציב ראוי לצרכי השיווק השונים ברשת.

שלב מספר 5- רכזו כוחות
הליך בניית אתרים הינו הליך מורכב בו לוקחים חלק מספר בעלי מקצוע בתחומם (אנשי תכנות, אנשי עיצוב, אנשי קידום, אנשי שיווק וכדומה). הפעילו מערך יצירתי ודינמי של צוות בעלי מקצוע, הגדירו חזון ומטרות לכל המעורבים בעשייה, ואפשרו להם להביא לידי ביטוי את יכולותיהם המקצועיות.

שלב מספר 6- בדקו תאימות האתר למנועי החיפוש ולדפדפני האינטרנט השונים
שלב זה הינו השלב הלפני אחרון בהליך בניית אתרים מבוססי חשיבה שיווקית. בשלב זה, יש לבצע תאימות של האתר אותו בניתם למנועי החיפוש השונים ולדפדפני האינטרנט השונים. כמו כן, מומלץ לבחון כיצד האתר מוצג במסכים בעלי גדלים משתנים ורזולוציות משתנות של המסך. ככל שתקפידו להתאים את האתר שלכם למספר רב של דפדפני אינטרנט, כך תגדילו באופן טבעי את כמות הצפיות והכניסות לאתר שלכם.

שלב מספר 7- העבודה איננה מסתיימת שהאתר באוויר
מהרגע שהעליתם את האתר שלכם לאוויר, זה הזמן להתחיל לפעול בכל הכוח למען קידומו והצלחתו ברשת האינטרנט. כיום, עומדות לרשותכם מגוון נרחב של פונקציות מקצועיות, המאפשרות לכם להזין את האתר שלכם בתכנים רלוונטיים וענייניים בכל רגע נתון. המשיכו לפעול באופן שיווקי ולחשוב בכל רגע נתון כיצד ניתן לשפר את ביצועי האתר שלכם. זכרו- אתר האינטרנט שלכם הוא אמצעי המדיה הנפוץ ביותר לצרכים העסקיים שלכם, הקדישו משאבים (זמן וכסף) בהמשך פיתוחו, וגם אתם תוכלו ליהנות מאתר פונקציונאלי, רלוונטי ומותאם לצרכי הגולשים לאורך זמן.

לסיכום, הליך בניית אתרים הינו הליך המחייב אתכם לפעול במגוון דרכים יצירתיות, ובמגוון שיטות שיווק מסורתיות וחדישות. הכירו היטב את הצרכים של קהל הגולשים שלכם, והעמידו לרשותם אתר רלוונטי, מעניין ודינמי.

בלוג בניית אתרים  לרשימת כל הפוסטים  חזור למעלה  חזור למעלה 
על החברה
מי אנחנו
לקוחות נבחרים
עבודות לדוגמא
טכנולוגיות פיתוח
משרות פנויות
מפת אתר
צור קשר
מערכת ניוזלטר
להדגמה
מאמרים מובחרים
עיצוב אתר מסחר
בניית אתר מסחרי
בניית דפי נחיתה
בניית רשת חברתית
בניית אתרי פלאש
בניית אתר לרואי חשבון
נגישות באתרי אינטרנט
בניית אתר מכירות
כל המאמרים
בניית אתר
לטלפונים ניידים
בלוגים מדוברים
בניית חנות וירטואלית
בניית אתרים לחנויות
כיצד לשפר את המכירות
בניית אתר לכל הדפדפנים
קידום אתרים דרך רשתות
עיצוב אתרים קווים מנחים
כל הבלוגים
פיתוח יעודי שלנו
בניית אתר תוכן
בניית אתר מסחר
בניית אתר קהילה
בניית אתרים לבית ספר
המרה ל PDF און ליין
חנות וירטואלית
מילון מונחים
קידום אתרים ושיווק
אופטימיזציה לאתרים
שיווק גרילה בפיסבוק
קידום אתרים
כתיבת תוכן
פורטל ארגוני
בית תוכנה
פיתוח אתרים
עיצוב אתרים ממשקים
עיצוב אתרים
עיצוב תדמית כולל
עיצוב אתרים ותמונות
עיצוב ממשקי Gui
עיצוב לוגו
פורמט תמונות בעיצוב אתרים
עיצוב אתרים ופלאש
ההתמחות שלנו
בניית אתר WEB 2.0
בניית אתר פורטל
בניית אתרים יעודיים
בניית אתר מסחרי
בניית אתר תדמית
בניית אתר תבנית
מדריך בניית אתרים
על החברה
מי אנחנו
בין לקוחותינו
עבודות לדוגמא
טכנולוגיות פיתוח
משרות פנויות
מפת אתר
צור קשר
בניית אתרים Guru4rent | © כל הזכויות שמורות 2002
בניית אתר

אתרים פלוס גורו בנית אתרים פלוטו בניית אתרים מערכת דיוור