דיוור אלקטרוני  |  מאמרים  |  בלוג בניית אתרים  |  לקוחות  |  תיק עבודות  |  צור קשר בניית אתרים בהתאמה אישית עם דגש על בניית אתר עם עיצוב יחודי

בניית אתרים
תיק עבודות | אחסון אתרים | בניית אתר | קידום אתרים | עיצוב אתרים | מדריך בניית אתרים | בניית אתרים

הצעת מחיר לבניית אתר

*:שם 
*:דוא"ל 
*:טלפון 
:נושא 
צור קשר
בניית אתר - צור קשר
דיוור
אלקטרוני


פתיחת חשבון חינם!
החברים שלנו
בניית אתרים
דיוור אלקטרוני

טיפים לבניית אתר מסחר שמוכר


מסחר אלקטרוני הוא אחד האמצעים הדיגיטאליים האפקטיביים ביותר לצרכי הרחבת הפעילות העסקית, והגדלת היקף המכירות. כיום, יותר ויותר בתי עסק ויזמים שונים, מעמידים לרשותם "סניף מכירות וירטואלי" המאפשר לכם לבצע התקשרויות עסקיות מיידיות עם קהל גדול יותר. בכתבה הבאה נעניק לכם מספר טיפים לצרכי בניית אתר מסחר אלקטרוני מוצלח ובעל פוטנציאל רווח גדול יותר.

טיפים לבניית אתר מסחר שמוכר טיפ מספר 1- עמוד הבית כחלון ראווה
בעלי אתרים רבים אינם משקיעים חשיבה שיווקית באפיון, בנייה ועיצוב עמוד הבית של אתרי המסחר שלהם. פלטפורמת עמוד הבית היא אחד מאמצעי השיווק הפרקטיים ביותר בענף אתרי מסחר אלקטרוניים, ולכן יש להתייחס לעמוד זה כאל "חלון ראווה" של הסניף הוירטואלי שלכם. בעמוד הבית מומלץ למקם את המבצעים החמים ואת הצעות המכירה האטרקטיביות ביותר שלכם.

טיפ מספר 2- פרטי התקשרות בכל עמוד אינטרנט
בין אם מדובר באתר מכירות אונליין המאפשר ביצוע עסקאות מיידיות, ובין אם מדובר באתר מסחר המפנה את קהל הגולשים למערכת התקשרות טלפונית, הקפידו לשבץ את כל פרטי ההתקשרות הרלוונטיים שלכם, בכל אחד מעמודי האינטרנט של האתר. הופעת לינק לצרכי רכישה או הצגת מספר טלפון בכל אחד מעמודי האתר, תאפשר לגולשים לבצוע התקשרות מיידית בכל רגע נתון, מבלי לחפש את עמודי ההתקשרות השונים באתר.

טיפ מספר 3- מערכת ניהול תוכן דינמית ומתקדמת
בניית אתר מסחר אלקטרוני מחייב אתכם לעשות שימוש במערכות ניהול תוכן מתקדמות, המאפשרות לכם גם לעדכן את האתר באופן פשוט וידידותי, וגם לעשות שימוש בנתונים סטטיסטיים שונים הקיימים במערכות הניהול המתקדמות. נתונים אלו מהווים מקור מקצועי לצרכי בחינת אפקטיביות האתר, ותכנון מערך המכירות בו.

טיפ מספר 4- גלריית תמונות
במידה ואתר המכירות שלכם מתבסס על הצגת תמונות של הפריטים השונים המוצעים למכירה בו, הקדישו משאבים מקצועיים לצרכי צילום איכותיים. צילום מקצועי יאפשר לכם ליהנות מגלריית תמונות איכותית, המעוררת עניין בקרב קהל הגולשים. הקפידו על צילום ברזולוציה גבוהה, וכמו כן, מומלץ לאפשר לגולשי האתר להגדיל את התמונה ואף להדפיסה בכל רגע נתון.

טיפ מספר 5- הרשמה לניוזלטר
בדומה להשארת פרטי התקשרות בכל אחד מעמודי האינטרנט באתר, כך מומלץ להתייחס לתיבת ההרשמה לניוזלטר. הקפידו למקם את תיבת ההתקשרות בכל אחד מעמודי האתר, ובכך תקלו על הגולש הממוצע בעת ההרשמה למערכת. בנוסף, מומלץ לעשות שימוש במערת דיוור מתקדמת, המאפשרת לכם לבצע מספר רב של פעולות דיוור למגוון צרכים, החל ממשלוח הודעה מייד לאחר הצטרפות מנוי לרשימה, משלוח הודעה בגמר ביצוע עסקה, ואפילו משלוח הודעה ברגע שלקוח "נטש" את עגלת הקניות שלכם באמצע התהליך. מערכות דיוור אלו, מעמידות לרשותכם גם מגוון נרחב של נתונים סטטיסטיים המאפשרים לכם לתכנן את מהלכי הדיוור שלכם באופן יצירתי יותר ומבוקר הרבה יותר.

טיפ מספר 6- עולם התוכן
הקפידו לנסח טקסט מכירתי ומקצועי לכל מוצר או שירות אותו אתם מציעים למכירה באמצעות האתר. טקסט מקצועי המפרט את יתרונות המוצר, איכויותיו וכדומה, יכול לקדם באופן יעיל את מכירות המוצר, ובנוסף, לקדם את האתר בצורה יעילה יותר במנועי החיפוש השונים. הקפידו לשבץ בתכנים השונים מילות מפתח מרכזיות מתחום המוצר או השירות.

טיפ מספר 7- תאימות האתר לדפדפני אינטרנט ואמצעי גלישה שונים
אתר מסחר אלקטרוני מודרני, הינו אתר המיועד לצרכי גלישה שונים, לרבות, גלישה מותאמת באמצעות מכשירי הטלפונים החכם. בכל הליך בנייה ועיצוב של אתרי מסחר, הקפידו לבצע תאימות בין האתר לבין אמצעי הגלישה השונים, הכוללים בין היתר: גלישה באמצעות דפדפני אינטרנט שונים, גלישה באמצעות מסכים בגדלים שונים וברזולוציה משתנה, גלישה באמצעות טאבלטים או מכשירי טלפון חכמים וכדומה. ככל שתבצעו תאימות מקסימאלית לכמה שיותר אמצעי גלישה, כך תוכלו להפוך את האתר שלכם לנגיש ומותאם לקהל גולשים גדול יותר.

טיפ מספר 8- אפיון האתר
הטיפ האחרון הוא למעשה ההליך הראשון אותו מומלץ לבצע בעת תכנון הקמת אתרי מסחר. תכנון פונקציונאלי של מטרות האתר וחשיבה מוקדמת על קהל היעד המרכזי של האתר, יאפשרו לכם לאפיין את צרכי קהלי היעד השונים, ולהתאים את אופי האתר, עיצובו, והצעות המכר בו, באופן תכליתי יותר, ובכך למעשה, להפוך את האתר ל"זירת מכירות" אפקטיבית יותר, וממוקדת הרבה יותר לצרכי קהל הגולשים בו.

בלוג בניית אתרים  לרשימת כל הפוסטים  חזור למעלה  חזור למעלה 
על החברה
מי אנחנו
לקוחות נבחרים
עבודות לדוגמא
טכנולוגיות פיתוח
משרות פנויות
מפת אתר
צור קשר
מערכת ניוזלטר
להדגמה
מאמרים מובחרים
בניית אתרים שעובדים בשבילך
בניית אתרים עם ממשק נכון
בניית אתרים למוסדות חינוך
החלפת קישורים
בניית אתר מסחרי
בניית אתרים מקצועית
שיווק אתרים ברשתות
חברות קידום אתרים
כל המאמרים
בניית אתר
לטלפונים ניידים
בלוגים מדוברים
כיצד לשפר את המכירות
בניית אתר לכל הדפדפנים
בניית חנות וירטואלית
בניית אתר מסחר או קטלוג
בניית אתר בפייסבוק
כל הבלוגים
פיתוח יעודי שלנו
בניית אתר תוכן
בניית אתר מסחר
בניית אתר קהילה
בניית אתרים לבית ספר
המרה ל PDF און ליין
חנות וירטואלית
מילון מונחים
קידום אתרים ושיווק
אופטימיזציה לאתרים
שיווק גרילה בפיסבוק
קידום אתרים
כתיבת תוכן
פורטל ארגוני
בית תוכנה
פיתוח אתרים
עיצוב אתרים ממשקים
עיצוב אתרים
עיצוב תדמית כולל
עיצוב אתרים ותמונות
עיצוב ממשקי Gui
עיצוב לוגו
פורמט תמונות בעיצוב אתרים
עיצוב אתרים ופלאש
ההתמחות שלנו
בניית אתר WEB 2.0
בניית אתר פורטל
בניית אתרים יעודיים
בניית אתר מסחרי
בניית אתר תדמית
בניית אתר תבנית
מדריך בניית אתרים
על החברה
מי אנחנו
בין לקוחותינו
עבודות לדוגמא
טכנולוגיות פיתוח
משרות פנויות
מפת אתר
צור קשר
בניית אתרים Guru4rent | © כל הזכויות שמורות 2002
בניית אתר

אתרים פלוס גורו בנית אתרים פלוטו בניית אתרים מערכת דיוור