דיוור אלקטרוני  |  מאמרים  |  בלוג בניית אתרים  |  לקוחות  |  תיק עבודות  |  צור קשר בניית אתרים בהתאמה אישית עם דגש על בניית אתר עם עיצוב יחודי

בניית אתרים
תיק עבודות | אחסון אתרים | בניית אתר | קידום אתרים | עיצוב אתרים | מדריך בניית אתרים | בניית אתרים

הצעת מחיר לבניית אתר

*:שם 
*:דוא"ל 
*:טלפון 
:נושא 
צור קשר
בניית אתר - צור קשר
דיוור
אלקטרוני


פתיחת חשבון חינם!
החברים שלנו
בניית אתרים
דיוור אלקטרוני

אסטרטגיית שיווק מוצלחות לאתר


בשעה טובה ומוצלחת סיימתם את הליך בניית האתר שלכם בהצלחה, ואתם עומדים להשיק את האתר החדש שלכם ברשת האינטרנט. רגע לפני שאתם מתחילים את המסע המופלא באיתור קהל גולשים לאתר החדש שלכם, הרשו לנו לספק לכם מספר אלטרנטיבות המהוות אמצעי שיווק, פרסום וקידום לאתר החדש שלכם. במאמר הבא נחשוף בפניכם מספר שלבים ליצירת אסטרטגיית שיווק מוצלחת לקידום האתר.

אסטרטגיית שיווק מוצלחות לאתר כמה מילים על שיווק יצירתי ברשת האינטרנט
רשת האינטרנט מהווה כיום את אפיק המדיה המרכזי, החשוב ומשפיע ביותר בעולם בכל התחומים. המהות המרכזית של הרשת (ובניגוד לאפיקי מדיה מסורתיים) מבוססת על הקשר הישיר והבלתי תלוי עם קהל לקוחותיה (גולשי הרשת). כפועל יוצא מכך, הליכי השיווק במרחב הוירטואלי מחייבת אותנו (בעלי אתרים, מקדמי אתרים ומשווקי אתרים), לפעול באופן יצירתי אל מול קהל הלקוחות שלנו (קהל הגולשים) בכל רגע נתון. שיווק יצירתי ברשת האינטרנט מתבסס ברובו על פעולות דינמיות לצרכי קידום ושיווק האתר, ועל פעולות משלימות המחזקות את המוצג וערכיו בעיני קהל הגולשים. השילוב בין הפעולות (אותן נציג בהמשך) יאפשרו לכל אחד ואחת מכם, ליהנות מאסטרטגיית שיווק מנצחת.

1. חשיבה שיווקת כבר בשלב בניית אתרים
התחרות ההולכת וגוברת ברשת האינטרנט בכל תחומי המסחר השונים, מחייבת אתכם, בעלי האתרים, לפעול באופן יצירתי ודינמי לשיווק האתר כבר בשלבי בניית האתר ותכנונו. בשלבים המוקדמים של אסטרטגיית השיווק הרשתית, מומלץ לבחון את היקף פעילות המתחרים הישירים שלכם ברשת, וכמו כן, להתאים את מטרות האתר לצרכי קהל היעד אותם תדרשו להגדיר בתחילת ביצוע שלבי בניית אתרים.

2. אופטימיזציה
עוד בשלבי התכנון המוקדים של האתר, מומלץ לבצע הליך המכונה אופטימיזציה. הליך זה נועד לבצע התאמה בין תכני האתר וקוד האתר לצרכי החיפוש של מנועי החיפוש הגדולים. ביצוע הליך זה יאפשר לכם ליהנות מהליך קידום מהיר יותר, תכליתי יותר ויעיל הרבה יותר.

3. עולם התוכן
עולם התוכן של האתר כולל טקסטים, קטעי וידאו ו-אודיו, תמונות וכדומה. הקדישו מחשבה רבה לצרכי תכנון עולם התוכן של אתרכם, והקפידו לשלב בו תכנים שאינם מופיעים בעולם התוכן של המתחרים הגדולים והמשמעותיים שלכם ברשת.

4. אתרי מבוססי מערכות ניהול
בניית אתרים העונה לצרכי השיווק העדכניים ביותר ברשת האינטרנט, מבוססת ברוב המקרים על אתרים מבוססי מערכות ניהול. אתרים אלו מאפשרים לבעלי האתרים לעדכן באופן מיידי (ובכל רגע נתון), כל ערך וכל תוכן בעמודי האינטרנט של אתריהם, לרבות, שינוי טקסטים, החלפות תמונות, שינוי מסגרות עיצוב וכדומה. בניית אתרים המתבססים על מערכות לניהול תוכן, מוגדרים על ידי מנועי החיפוש כאתרים דינמיים ולכן זוכים לקידום טוב יותר (בהשוואה לאתרים שאינם מבוססי מערכות לניהול תוכן).

5. הפעלת קישורים ממומנים
מנועי החיפוש הגדולים ורשתות חברתיות מובילות, מאפשרות לכם ליהנות משירות פרסומי אפקטיבי ביותר. שירות זה מכונה "קישור ממומן" (PPC), והוא נועד לצרכי שיווק וקידום משלימים.

6. הפעלת מערך קישורים נכנסים
תכנון מבוקר של קמפיין קישורים (יוצאים ונכנסים) יכול לשדרג באופן טבעי את מיקמוכם במנועי החיפוש השונים, וזאת במידה ותקפידו לבצע קמפיין באמצעות קישורים נכנסים איכותיים בלבד.

7. מערכי תמיכה ברשתות החברתיות
הרשתות החברתיות ברשת האינטרנט מאפשרות לכם להגיע לכמות עצומה של גולשים. הרחיבו את תחום הפעילות שלכם ברשתות החברתיות באמצעות פתיחת עמודי אוהדים לאתר שלכם, באמצעות מיתוג עמודי הפייסבוק שלכם וכדומה.

8. הקמת מערך הפצה
הפצת ניוזלטר באמצעות הדואר האלקטרוני היא אחת מהדרכים היעילות, החסכונית והאפקטיביות ביותר לצרכי ביסוס הקשר ביניכם ובין קהל הגולשים שלכם. השקיעו במערכת ניהול לצרכי דיוור אלקטרוני, וגם אתם תוכלו ליהנות ממערכת פונקציונאלית המספקת לכם נתונים שונים וסטטיסטיקות שונות בתחום ההעדפות האישיות של קהל הגולשים שלכם.

9. העמדת דפי נחיתה
שימוש ברכישת שטחי פרסום (באנרים), באתרים גדולים, והפניית קהל הגולשים לעמודי נחיתה, תאפשר לכם ליהנות משיווק מהיר וישיר לקהל לקוחות המעוניין במוצר או שירות מסוים מכלל המוצרים והשירותים השונים העומדים לרשותכם. אפיק זה מאפשר לכם לבצע פעולות שיווק ומכירה שאינן תלויות באופן הצלחת האתר שלכם. לסיכום, אסטרטגיית שיווק ברשת האינטרנט פועלת במספר רב של מישורים ודרכי פעולה, וחייבת להתבצע באמצעות שילוב של מספר פעולות במקביל. השיווק ברשת מחייב אתכם להפעיל דינמיות ויצירתיות לאורך כל הדרך, ואת ההישגים תראו בכמות הכניסות לאתר שלכם, וביחס ההמרה בין המבקרים לבין מספר הפעולות באתר.

בלוג בניית אתרים  לרשימת כל הפוסטים  חזור למעלה  חזור למעלה 
על החברה
מי אנחנו
לקוחות נבחרים
עבודות לדוגמא
טכנולוגיות פיתוח
משרות פנויות
מפת אתר
צור קשר
מערכת ניוזלטר
להדגמה
מאמרים מובחרים
עיצוב אתר מסחר
בניית אתר מסחרי
בניית דפי נחיתה
בניית רשת חברתית
בניית אתרי פלאש
בניית אתר לרואי חשבון
נגישות באתרי אינטרנט
בניית אתר מכירות
כל המאמרים
בניית אתר
לטלפונים ניידים
בלוגים מדוברים
בניית חנות וירטואלית
בניית אתרים לחנויות
כיצד לשפר את המכירות
בניית אתר לכל הדפדפנים
קידום אתרים דרך רשתות
עיצוב אתרים קווים מנחים
כל הבלוגים
פיתוח יעודי שלנו
בניית אתר תוכן
בניית אתר מסחר
בניית אתר קהילה
בניית אתרים לבית ספר
המרה ל PDF און ליין
חנות וירטואלית
מילון מונחים
קידום אתרים ושיווק
אופטימיזציה לאתרים
שיווק גרילה בפיסבוק
קידום אתרים
כתיבת תוכן
פורטל ארגוני
בית תוכנה
פיתוח אתרים
עיצוב אתרים ממשקים
עיצוב אתרים
עיצוב תדמית כולל
עיצוב אתרים ותמונות
עיצוב ממשקי Gui
עיצוב לוגו
פורמט תמונות בעיצוב אתרים
עיצוב אתרים ופלאש
ההתמחות שלנו
בניית אתר WEB 2.0
בניית אתר פורטל
בניית אתרים יעודיים
בניית אתר מסחרי
בניית אתר תדמית
בניית אתר תבנית
מדריך בניית אתרים
על החברה
מי אנחנו
בין לקוחותינו
עבודות לדוגמא
טכנולוגיות פיתוח
משרות פנויות
מפת אתר
צור קשר
בניית אתרים Guru4rent | © כל הזכויות שמורות 2002
בניית אתר

אתרים פלוס גורו בנית אתרים פלוטו בניית אתרים מערכת דיוור