דיוור אלקטרוני  |  מאמרים  |  בלוג בניית אתרים  |  לקוחות  |  תיק עבודות  |  צור קשר בניית אתרים בהתאמה אישית עם דגש על בניית אתר עם עיצוב יחודי

בניית אתרים
תיק עבודות | אחסון אתרים | בניית אתר | קידום אתרים | עיצוב אתרים | מדריך בניית אתרים | בניית אתרים

הצעת מחיר לבניית אתר

*:שם 
*:דוא"ל 
*:טלפון 
:נושא 
צור קשר
בניית אתר - צור קשר
דיוור
אלקטרוני


פתיחת חשבון חינם!
החברים שלנו
בניית אתרים
דיוור אלקטרוני

הצורך בחוזה עבודה בענף בניית אתרים


הסכם התקשרות או חוזה עבודה הינו אחד האלמנטים המרכזיים ביותר בעולם העסקים המודרני. חתימה על הסכם התקשרות או חוזה עבודה בענף בניית אתרים, איננו מהווה רק אסמכתא הדדית לצרכי ביצוע העבודה, אלא בעיקר הוא משמש כמעין הפגנת מקצועיות לביצוע ההתחייבויות השונות, והגדרת כוונות לצרכי ביצוע העבודה.

הצורך בחוזה עבודה בענף בניית אתרים הסכמים יש לכבד!
על פי אמות הדין והצדק בעולם המשפט במדינת ישראל, הסכמים הנערכים בין שני גופים שונים, נועדו לחייב כל אחד מהצדדים לתחום אחריותו. על פי תפיסה זו, חוזה עבודה הנערך מול חברה לצרכי בניית אתרים, מחייב את החברה בכל הנוגע להתמחותה ולדרכי פעולתה, ואתכם הוא מחייב לעמידה בתנאי התשלום שהוגדרו בו.

שירותי החברה במסרגת חוזה העבודה
ברגע שאתם מתקשרים אל מול חברה מקצועית לבניית אתרים, אתם ברוב המקרים, מקבלים לידיכם מסמך הצעת המחיר המפרט את השירותים השונים שיוענקו לכם על ידי החברה. מסמך זה איננו מפרט בחלק מהמקרים את הליכי העבודה, לוחות הזמנים, ופרטים נוספים העלולים להתווסף אל מסגרת העבודה הכוללת, דבר העלול להוביל לסכסוכים עסקיים ביניכם לבין החברה. לפיכך, לאחר שגיבשתם החלטה בנוגע לזהות החברה דרכה אתם מעוניינים לבצע את הליך בניית האתר שלכם, מומלץ לערוך חוזה התקשרות (הסכם עבודה) שיכלול את כלל התחייבויות החברה כלפיכם, ואתם כלפיה. התחייבויות אלו כוללות בין היתר: • תיאור השירותים השונים המוענקים לכם על ידי החברה (הקפידו שתיאור השירותים השונים יכתבו בהרחבה מקסימאלית) • מגוון החבילות השונות המוענקות לכם על ידי החברה (חבילות אחסון, חבילות קידום) • לוחות זמנים על פי שלבי ביצוע העבודה (הקפידו שבחוזה העבודה יופיעו מספר תאריכים המחייבים את החברה להעמיד לרשותכם את שלבי פיתוח האתר השונים: תכנות, בנייה, עיצוב ראשוני, הזנת תכנים, ביצוע תאימות וכדומה). • פירוט מורחב של תנאי התשלום (כולל סכומים מדויקים ותאריכי תשלום)

השירותים אותם מעמידים לרשותכם חברות מקצועיות בתחומי בניית אתרים הם רבים ומגוונים והם כוללים בין היתר: תכנות ופיתוח מודולים שונים לצרכי העמדת האתר, ביצוע הליכי אפיון לאתר, ביצוע הליכי עיצוב גרפי למבנה האתר, פיתוח עולמות התוכן של האתר (שכתוב טקסטים וכדומה), חבילות אחסון, חבילות תחזוק ותפעול האתר באופן שוטף, פיתוח מערכות נלוות לאתר (מערכת ניהול תוכן, פיתוח מערכת דיוור אלקטרוני ועוד), חבילות קידום האתר ועוד. שירותים אלו (במידה והם חלק מהתחייבות החברה), חייבים להיות מעוגנים בחוזה העבודה הנחתם ביניכם לבין החברה לבניית אתרים. לצד כל אחד מהשירותים והסעיפים הנ"ל בחוזה העבודה, הקפידו שיצוין התאריך בו מתחייבת החברה לספק לכם את השירות המוצע, וכמו כן, את המחיר הבסיסי לכל שירות ושירות בנפרד. תמחור הסעיפים השונים בנפרד נועד למקרים בהם מתגלה סכסוך עבודה ביניכם ובין החברה. חוזה עבודה בתחום בניית אתרים חייב להיות חוזה המותאם באופן ספציפי לדרישות האתר אותו אתם מתכוונים להעלות לרשת האינטרנט. מכיוון שמרבית השירותים המוענקים לכם על ידי חברות מקצועיות לבניית אתרים, שונים במהותם בבניית אתרים מסוגים שונים, חשוב שחוזה העבודה יתייחס לאתר בו אתם מתעניינים, ולא יהיה חוזה עבודה סטנדרטי המוצע על ידי החברה לכלל לקוחותיה.

מי שממהר בדרך כל מהמר!
בכל הנוגע לחתימה על חוזה עבודה המוגש לכם מטעם חברות מקצועיות לבניית אתרים, מומלץ לבחון את החוזה על כלל סעיפיו השונים, ולא למהר בחתימה עליו, אלא אם כן, סעיפי החוזה השונים מובנים ונהירים לכם, ואתם מסכימים לקבלם כפי שהם מופיעים בחוזה. במידה ומדובר בהסכם התקשרות על סך אלפי שקלים, מומלץ להיוועץ עם עורך דין המתמחה בניסוח חוזים והסכמי התקשרות, או לחילופין, עם בעל מקצוע אובייקטיבי מתחום בניית אתרים. אומנם, חברות מקצועיות בתחום בניית אתרים מעמידות לרשותכם (ברוב המקרים) שירות מקצועי והוגן לאורך כל הדרך, אך עדיין מומלץ לחתום על הסכמי העבודה רק לאחר שקיבלתם הסבר מפורט ומקיף על כל אחד מהסעיפים המופיעים בחוזה. לסיכום, התקשרות אל מול חברה מקצועית בתחום בניית אתרים חייבת להתבצע במסגרת העמדת הסכם התקשרות המחייב את שני הצדדים כאחד, ורק לאחר שקיבלתם פירוט מקצועי בגין כל סעיף המופיע בחוזה, ואתם מסכימים לו. חוזה העבודה איננו נועד להקשות עליכם את ההתקשרות, אלא להעניק לכם ביטחון ושקט נפשי בכל הקשור לביצוע העבודה והעמידה בהתחייבויות.

בלוג בניית אתרים  לרשימת כל הפוסטים  חזור למעלה  חזור למעלה 
על החברה
מי אנחנו
לקוחות נבחרים
עבודות לדוגמא
טכנולוגיות פיתוח
משרות פנויות
מפת אתר
צור קשר
מערכת ניוזלטר
להדגמה
מאמרים מובחרים
עיצוב אתר מסחר
בניית אתר מסחרי
בניית דפי נחיתה
בניית רשת חברתית
בניית אתרי פלאש
בניית אתר לרואי חשבון
נגישות באתרי אינטרנט
בניית אתר מכירות
כל המאמרים
בניית אתר
לטלפונים ניידים
בלוגים מדוברים
בניית חנות וירטואלית
בניית אתרים לחנויות
כיצד לשפר את המכירות
בניית אתר לכל הדפדפנים
קידום אתרים דרך רשתות
עיצוב אתרים קווים מנחים
כל הבלוגים
פיתוח יעודי שלנו
בניית אתר תוכן
בניית אתר מסחר
בניית אתר קהילה
בניית אתרים לבית ספר
המרה ל PDF און ליין
חנות וירטואלית
מילון מונחים
קידום אתרים ושיווק
אופטימיזציה לאתרים
שיווק גרילה בפיסבוק
קידום אתרים
כתיבת תוכן
פורטל ארגוני
בית תוכנה
פיתוח אתרים
עיצוב אתרים ממשקים
עיצוב אתרים
עיצוב תדמית כולל
עיצוב אתרים ותמונות
עיצוב ממשקי Gui
עיצוב לוגו
פורמט תמונות בעיצוב אתרים
עיצוב אתרים ופלאש
ההתמחות שלנו
בניית אתר WEB 2.0
בניית אתר פורטל
בניית אתרים יעודיים
בניית אתר מסחרי
בניית אתר תדמית
בניית אתר תבנית
מדריך בניית אתרים
על החברה
מי אנחנו
בין לקוחותינו
עבודות לדוגמא
טכנולוגיות פיתוח
משרות פנויות
מפת אתר
צור קשר
בניית אתרים Guru4rent | © כל הזכויות שמורות 2002
בניית אתר

אתרים פלוס גורו בנית אתרים פלוטו בניית אתרים מערכת דיוור