דיוור אלקטרוני  |  מאמרים  |  בלוג בניית אתרים  |  לקוחות  |  תיק עבודות  |  צור קשר בניית אתרים בהתאמה אישית עם דגש על בניית אתר עם עיצוב יחודי

בניית אתרים
תיק עבודות | אחסון אתרים | בניית אתר | קידום אתרים | עיצוב אתרים | מדריך בניית אתרים | בניית אתרים

הצעת מחיר לבניית אתר

*:שם 
*:דוא"ל 
*:טלפון 
:נושא 
צור קשר
בניית אתר - צור קשר
דיוור
אלקטרוני


פתיחת חשבון חינם!
החברים שלנו
בניית אתרים
דיוור אלקטרוני

כיצד למנוע עיכובים בפיתוח האתר שלך


בניית אתר הינו הליך מורכב ומתמשך, המחייב את כל העוסקים במלאכה, להקדיש ימים כלילות למען הצלחת הפרויקט. במהלך תכנון הפרויקט ואופן ביצועו, עלולים להופיע ולצוץ אלמנטים שונים הגורמים לעיכוב בלוחות הזמנים, וכתוצאה מכך, להוביל לדחיית העלאת האתר לאוויר. במאמר שלפניכם, ריכזנו עבורכם מספר טקטיקות שנועדו לייעל את העבודה במסגרת הליך בניית אתר לכל מטרה.

כיצד למנוע עיכובים בפיתוח האתר שלך • הפגינו אסרטיביות, עוצמה וחזון!
במידה ואתם מתכננים להעמיד אתר אינטרנט חדש בתקופה הקרובה, הדבר הראשון לו תדרשו הוא: ביצוע התקשרות מול חברה המתמחה בבניית אתרים. במהלך איתור בעלי המקצוע שילוו אתכם בתהליך, הקפידו לבחון את העוסקים במלאכה, לא רק בהיבט המקצועי (תכנות- ידע מקצועי- עיצוב וכדומה), אלא גם בצד השירותי-תפעולי (אדיבות ויחס אישי, עמידה בלוחות זמנים וכדומה). ברגע שהחלטתם על שיתוף פעולה מקצועי עם חברה המתמחה בתחום בניית אתר מכל סוג ולכל מטרה, הקפידו להפגין בפני צוות העובדים את חשיבות העמידה בלוחות הזמנים הרצויים לכם.

• תזרים עבודה והאצלת סמכויות
לאחר שבחרתם בחברה מקצועית שתלווה יחד עימכם את הליך בניית האתר, הקפידו לתכנן יחד עימה את הליך בניית האתר מראשיתו ועד סופו, החל מהגדרת משימות לכל צוות העוסקים במלאכה ועד ליישום הליכי פיקוח ובקרה על ביצוע העבודה. תזרים העבודה אמור להקיף את כל מאפייני האתר, לרבות, הליך אפיון האתר, העמדת מבנה ועיצוב לאתר, הזנת התכנים באתר וכדומה.

• עולם התוכן באתר
אחד הגורמים העיקריים לעיכוב פרויקטים בתחום בניית אתר מכל סוג ולכל מטרה, קשור באופן ישיר לעולם התוכן של האתר, ולכן מומלץ למנות אדם מטעמכם שיהיה אחראי על כלל התכנים העתידיים להיות מוזנים באתר. במידה ואתם בונים אתר חדש על בסיס חומרים ותכנים המופיעים באתר ישן, הקפידו לבצע הליכי הגהה ורלוונטיות לתכנים המופיעים כיום באתר. עולם התוכן באתרי האינטרנט השונים, מקבל יותר ויותר חשיבות, הן לצרכי תנועת גולשים איכותית לאתר והן לצרכי קידום במנועי החיפוש השונים, ולכן מומלץ להיעזר בשירותיהם המקצועיים של עורכי תוכן לטובת ניסוח התכנים הטקסטואליים באתר החדש שלכם. כיום, עומדות לרשותכם חברות תוכן רבות המציעות לכם שירותי שכתוב ועריכת טקסטים שיווקים לכל מטרה.

• תחזוקת האתר
עוד בטרם עליית האתר לאוויר, מומלץ לסכם עם גוף מקצועי שיתחזק עבורכם את האתר בכל עת. בחלק מהמקרים, חברות לצרכי בניית אתר מעניקים שירותי תחזוק ואחסון אתרים, ובחלק מהמקרים, תדרשו לאתר גוף מקצועי המתמחה בתחומים אלו. אתר פונקציונאלי המשיג את מטרותיו, איננו רק אתר שנראה טוב ומציג בפני הגולשים תוכן רלוונטי, אלא ובעיקר, אתר שכל מרכיביו השונים פועלים באופן מקצועי וללא תקלות תצוגה כאלו או אחרות. כיום, חבילות האחסון העומדות לרשותכם מאפשרות לכם לבחור בין מספר חבילות מקצועיות שונות המיועדות לצרכי תחזוקת אתרים מסוגים שונים. כבר בהליך הפיתוח הראשוני, דרשו מהחברה המבצעת עבורכם את העבודה מסמך המפרט את דרישות האחסון המקסימאליות לצרכי תפעול האתר באופן תקין ומקצועי, וכמובן פעלו למען השגת חבילת האחסון האולטימטיבית עבור צרכי האתר שלכם.

• תאימות האתר לאמצעי גלישה שונים
חלק מרכזי מתכנון יעיל של שלבי פיתוח האתר מתקשר לאמצעי הגלישה השונים העומדים לרשות הגולשים כיום. תאימות לדפדפני אינטרנט שונים, תאימות לגדלי מסך שונים, תאימות לגלישה באמצעות המחשב, הטאבלט או הטלפון החכם ותאימות לרזולוציות המסך השונות, חייבים לעבור בדיקה ובחינה מוקפדת בטרם העלאת האתר לאוויר.

• מערכות לניהול תוכן
כיום, בניית אתר מקצועי הינו הליך המתבצע באמצעות הקמת מערכת ניהול לצרכי ניהול תוכן עתידיים באתר. מערכות הניהול הן מערכות ידידותיות ונוחות לתפעול, אך בכל מקרה, הקפידו ללמוד את המערכת בטרם עליית האתר לאוויר.

• הגורם האנושי
הליך בניית אתרים הינו הליך המתבצע בשיתוף פעולה מלא בין מספר גורמים שונים, לכן חשוב להקפיד על יחסי אנוש תקינים בין כל המעורבים בעשייה. נהלו את פרויקט הקמת האתר שלכם, בדיוק באופן בו הייתם מנהלים הליך פתיחת חנות או סניף מכירות חדש. לסיכום, הליך בניית אתרים הינו הליך מורכב המחייב אתכם למעורבות ישירה בכל הליכי הפיתוח והיצירה של האתר. תכנון יסודי והקפדה על עמידה בלוחות זמנים, יאפשרו גם לכם לסיים את ההליך במועד הרצוי ובמינימום "באגים" וטעויות נפוצות.

בלוג בניית אתרים  לרשימת כל הפוסטים  חזור למעלה  חזור למעלה 
על החברה
מי אנחנו
לקוחות נבחרים
עבודות לדוגמא
טכנולוגיות פיתוח
משרות פנויות
מפת אתר
צור קשר
מערכת ניוזלטר
להדגמה
מאמרים מובחרים
בניית אתר לרואה חשבון
מסחר אלקטרוני לעסקים
השפעת זמן טעינת האתר
בניית אתרים מקצועית
בניית אתרי פלאש
בניית חנות וירטואלית
נגישות באתרי אינטרנט
בניית אתר מסחר
כל המאמרים
בניית אתר
לטלפונים ניידים
בלוגים מדוברים
בניית חנות וירטואלית
בניית אתר מסחר או קטלוג
בניית אתרים ועיצוב אתרים
קידום אתרים דרך רשתות
Web 3.0 – הכיוון החדש
כל הבלוגים
פיתוח יעודי שלנו
בניית אתר תוכן
בניית אתר מסחר
בניית אתר קהילה
בניית אתרים לבית ספר
המרה ל PDF און ליין
חנות וירטואלית
מילון מונחים
קידום אתרים ושיווק
אופטימיזציה לאתרים
שיווק גרילה בפיסבוק
קידום אתרים
כתיבת תוכן
פורטל ארגוני
בית תוכנה
פיתוח אתרים
עיצוב אתרים ממשקים
עיצוב אתרים
עיצוב תדמית כולל
עיצוב אתרים ותמונות
עיצוב ממשקי Gui
עיצוב לוגו
פורמט תמונות בעיצוב אתרים
עיצוב אתרים ופלאש
ההתמחות שלנו
בניית אתר WEB 2.0
בניית אתר פורטל
בניית אתרים יעודיים
בניית אתר מסחרי
בניית אתר תדמית
בניית אתר תבנית
מדריך בניית אתרים
על החברה
מי אנחנו
בין לקוחותינו
עבודות לדוגמא
טכנולוגיות פיתוח
משרות פנויות
מפת אתר
צור קשר
בניית אתרים Guru4rent | © כל הזכויות שמורות 2002
בניית אתר

אתרים פלוס גורו בנית אתרים פלוטו בניית אתרים מערכת דיוור