דיוור אלקטרוני  |  מאמרים  |  בלוג בניית אתרים  |  לקוחות  |  תיק עבודות  |  צור קשר בניית אתרים בהתאמה אישית עם דגש על בניית אתר עם עיצוב יחודי

בניית אתרים
תיק עבודות | אחסון אתרים | בניית אתר | קידום אתרים | עיצוב אתרים | מדריך בניית אתרים | בניית אתרים

הצעת מחיר לבניית אתר

*:שם 
*:דוא"ל 
*:טלפון 
:נושא 
צור קשר
בניית אתר - צור קשר
דיוור
אלקטרוני


פתיחת חשבון חינם!
החברים שלנו
בניית אתרים
דיוור אלקטרוני

קידום אתרים ביאהו


למרבה הפלא, מאמצי קידום אתר אינטרנט אינם מתרכזים אך ורק בגוגל, ישנם עוד מנועי חיפוש MSN, BINGו וגם יאהו. בתחילת עידן האינטרנט, יאהו היה מנוע החיפוש הפופולארי ביותר. גם היום, כל מקדם אתרים לא יכול להרשות לעצמו להתעלם מיאהו, חרף העובדה שזוהרו דעך. ביצוע אופטימיזציה עבור אתר אינה מטלה קלה שכן דירוגו של אתר מסוים בגוגל לצורך הדוגמא, שונה בתכלית מדירוגו ביאהו ולהיפך, ובכלל לנסות ולהתאים את האתר שלך לכל מנועי החיפוש היא מטלה כמעט בלתי אפשרית ובלתי נגמרת וזאת תודות לתדירות שינויי האלגוריתמים שמנועי החיפוש מבצעים. יחד עם זאת אם אתה הבעלים של עסק ואתר חבר המעוניין לפרוץ לחו"ל ולפנות לקהל הבינ"ל, ישנם כמה כללים מנחים שניתן לפעול על פיהם על מנת לקדם את האתר במנוע החיפוש של יאהו.

אודות יאהו YAHOO!
חברת יאהו נוסדה בשנת 1995 ושימשה בתחילה כמדריך אתרים ורק לאחר מכן פיתחה את מנוע החיפוש שלה אשר היה מבוסס על אלגוריתם החיפוש של גוגל. רק בשנת 2004 השיקה החברה מנוע חיפוש עצמאי על סמך רכישה ופיתוח אלגוריתמי חיפוש. נכון להיום החברה המובילה את שוק מנועי החיפוש העולמי היא גוגל, לאחריה יוטיוב (שנרכשה על ידי גוגל לפני מס' שנים) ורק אז ממוקמים בינג ויאהו. ישנן סיבות רבות אשר גרמו לירידה בפופולאריות של מנוע החיפוש של יאהו בין היתר בשל חוסר היציבות בחברה והטענה כי תוצאות החיפוש שיאהו מציגה הן פחות רלוונטיות מתוצאות החיפוש שמוצגות בגוגל. מכיוון שאין ברשותנו (או ברשות אף אדם אחר לצורך העניין) נתונים מדויקים אודות אלגוריתם החיפוש של יאהו (כמו שאר מנועי החיפוש, נתונים אודות אלגוריתם החיפוש הם חסויים על מנת למנוע הטיה מכוונת של תוצאות), נותר רק לשער מהן הפעולות שיש לבצע על מנת לקדם אתרים במנוע החיפוש של יאהו.

ההבדל בין יאהו לגוגל
כמו בכל מנועי החיפוש, גם ליאהו יש "עכבישי" חיפוש ברשת (yahoo! slurp) אשר מאנדקסים את דפי האתרים ולאחר מכן מתבצעים חישובים מתמטיים אשר קובעים את מיקומו של כל אתר בדירוג. העכביש של יאהו אינו שונה משאר עכבישי החיפוש, אם האתר שלך לוקה בחסר כגון אחד האלמנטים הדרושים לקידומו ברשת, אז לא באמת משנה לאיזה אלגוריתם חיפוש אתה פונה. יש הטוענים כי עכביש החיפוש של יאהו פעיל יותר מזה של גוגל (googlebot) מכיוון שיש יותר דפים באינדקס של יאהו מאשר בזה של גוגל. שוני נוסף בין שני מנועי החיפוש הוא נושא ההמתנה בעת ביצוע שינויים באתר תקופת ההמתנה בגוגל היא ארוכה, כך שאם ביצעת שינויים באתר תצטרך להמתין כחודש בממוצע לפני שהשינויים יתבטאו בתוצאות החיפוש. משך ההמתנה ביאהו קצר הרבה יותר. החלטה על ביצוע דירוג האתרים ביאהו מתבצעות באמצעות Yahoo! Webrank אך בניגוד לגוגל, יאהו לא חושפת את תוצאות הדירוג לקהל. שוני נוסף הוא שיאהו תאנדקס אתרים גם אם אין להם קישורים נכנסים בניגוד לגוגל. יש הסוברים כי יאהו מדרגת אתרים על פי כמות הקישורים הנכנסים לכל דף בנוסף לכמות המבקרים ואף מעניקה קדימות לקישורים אשר ממוקמים באתר מסוים. ישנה חשיבות מכרעת ביאהו לאיכות הקישורים, בדומה לגוגל, אך ליאהו יש עדיפות ברורה לקישורים המובילים לאתר אחד ולא מאפשרים חזרה או הובלה לאתר אחר. נקודת דמיון נוספת של יאהו לגוגל ולשאר המתחרים, היא בחוסר האפשרות לקבל תשלום עבור מיקום טוב יותר בתוצאות החיפוש אך מציעה לבעלי אתרים אשר מעוניינים לעדכן את האתר שלהם במהירות ובדרך קבע (אחת ליומיים) תוכנית בתשלום (כמה עשרות דולרים, תלוי במספר העמודים באתר) הקרויה Site Match. יאהו אינה מתחייבת למיקום מסוים בדירוג אלא רק לעדכון קבוע של האתר.

אז מה כן צריך לעשות בכדי לקדם אתר ביאהו?
הצעד הראשון שיש לעשות הוא לשלוח בקשה ליאהו ולבקש מהם לשלוח את "עכביש החיפוש" על מנת שיסרוק את האתר שלכם באמצעות שליחת מייל, או שניתן להמתין עד שרובוט החיפוש יבקר באתר באופן עצמאי. לאחר מכן יש לרכוש דומיין הרלוונטי לשוק הבינ"ל ששמו יתאים לתחום העיסוק המרכזי. בנוסף, יש לכלול כמות סבירה של מילות מפתח על גבי הקבצים שבאתר והכי חשוב להשתמש בקישורים איכותיים אשר רלוונטיים ובעלי קשר ישיר לתחום בו עוסק אתר.

קידום אתר ביאהו דורש סבלנות
כמו בכל תחום ובעיקר בקידום אתרים יש צורך להיעזר בסבלנות על אחת כמה וכמה כאשר מדובר בקידום עסק בחו"ל ובקידום האתר ביאהו. חשוב להיעזר באנשי מקצוע הבקיאים בתחום ומודעים לכל שינוי שעורכים מנועי החיפוש על מנת למקסם ככל האפשר את סיכוייכם לעלות בדירוג מנוע החיפוש של יאהו.

בלוג בניית אתרים  לרשימת כל הפוסטים  חזור למעלה  חזור למעלה 
על החברה
מי אנחנו
לקוחות נבחרים
עבודות לדוגמא
טכנולוגיות פיתוח
משרות פנויות
מפת אתר
צור קשר
מערכת ניוזלטר
להדגמה
מאמרים מובחרים
בניית רשת חברתית
רשת אתרים
אפיון אתר אינטרנט
בניית אתרים מקצועית
בניית אתרי פלאש
בניית אתר לרואי חשבון
בניית אתר מסחרי
בניית אתר מכירות
כל המאמרים
בניית אתר
לטלפונים ניידים
בלוגים מדוברים
כיצד לשפר את המכירות
בניית אתרים ועיצוב אתרים
בניית אתר בפייסבוק
קידום אתרים דרך רשתות
עיצוב אתרים קווים מנחים
כל הבלוגים
פיתוח יעודי שלנו
בניית אתר תוכן
בניית אתר מסחר
בניית אתר קהילה
בניית אתרים לבית ספר
המרה ל PDF און ליין
חנות וירטואלית
מילון מונחים
קידום אתרים ושיווק
אופטימיזציה לאתרים
שיווק גרילה בפיסבוק
קידום אתרים
כתיבת תוכן
פורטל ארגוני
בית תוכנה
פיתוח אתרים
עיצוב אתרים ממשקים
עיצוב אתרים
עיצוב תדמית כולל
עיצוב אתרים ותמונות
עיצוב ממשקי Gui
עיצוב לוגו
פורמט תמונות בעיצוב אתרים
עיצוב אתרים ופלאש
ההתמחות שלנו
בניית אתר WEB 2.0
בניית אתר פורטל
בניית אתרים יעודיים
בניית אתר מסחרי
בניית אתר תדמית
בניית אתר תבנית
מדריך בניית אתרים
על החברה
מי אנחנו
בין לקוחותינו
עבודות לדוגמא
טכנולוגיות פיתוח
משרות פנויות
מפת אתר
צור קשר
בניית אתרים Guru4rent | © כל הזכויות שמורות 2002
בניית אתר

אתרים פלוס גורו בנית אתרים פלוטו בניית אתרים מערכת דיוור