דיוור אלקטרוני  |  מאמרים  |  בלוג בניית אתרים  |  לקוחות  |  תיק עבודות  |  צור קשר בניית אתרים בהתאמה אישית עם דגש על בניית אתר עם עיצוב יחודי

בניית אתרים
תיק עבודות | אחסון אתרים | בניית אתר | קידום אתרים | עיצוב אתרים | מדריך בניית אתרים | בניית אתרים

הצעת מחיר לבניית אתר

*:שם 
*:דוא"ל 
*:טלפון 
:נושא 
צור קשר
בניית אתר - צור קשר
דיוור
אלקטרוני


פתיחת חשבון חינם!
החברים שלנו
בניית אתרים
דיוור אלקטרוני

בניית אתר שייטען במהירות


בניית אתר הוא כלי עסקי גרידא. האתר שלך הוא בדיוק כמו כרטיס הביקור הווירטואלי שלך. אך בניגוד לכרטיס הביקור הסטטי, האתר ברשת הוא דינמי. האינטרנט הוא מקור הידע הגדול ביותר בעולם שאליו אנשים פונים בכדי לחפש מידע. אתר שלא ייטען במהירות ויספק באופן מידי לגולש את מה שדרוש לו , ינטוש את האתר לפני שתספיק להגיד "ג'ק רובינזון" וככל הנראה לא יחזור שוב. ניתן להשוות את תהליך בניית האתר למבצע צבאי מדוקדק, אתר שלא ייבנה בהתאם ויספק, בין היתר, זמן טעינה מהיר, יהיה שווה כערך קליפת השום. אם אתם בדיוק בשלב החיפוש אחר בונה אתרים וגם אם אין ברשותכם ידע מקצועי בנושא, חשוב שתקראו את המאמר הבא. כיצד בונים אתר שייטען במהירות
להלן צ'ק ליסט לבניית אתר שייטען במהירות או עצות לשיפור מהירות עליית האתר:

יותר טקסט פחות גרפיקה. ככל שתשמשו יותר בגרפיקה מסובכת כך ייקח יותר זמן לדף להיטען ולעלות. גם אם הדף עמוס בטקסט, עדיין הוא ייטען תוך שנייה או שתיים. אך אם הדף יכיל גרפיקה כבדה כגון תמונות ברזולוציה גבוהה, משך טעינת הדף יכול לקחת למעלה מדקה. 60 שניות הם זמן יקר מדי להמתנה עבור כל גולש. לכן מומלץ לבנות לפחות 85% מהאתר בהתבסס על HTML פשוט ונוח. קחו לדוגמא את האתרים הפופולאריים כגון google, ebay אשר אין בהם כמעט גרפיקה, עובדה אשר לא משפיעה על הפופולאריות שלהם בקרב הגולשים. בחירה מושכלת של תמונות לאתר. ברגע שבחרת באילו תמונות להשתמש באתר, תוודא כי הם מותאמות לצורכי הרשת. כלומר, עליהן להיות בפורמט של JPEG ובנוסף, יש לעצב את התמונות בכמה שפחות צבעים על מנת להקטין את נפחן. תתפלאו לשמוע כיצד בחירת התמונות הנכונות והקטנתן תוכל להשפיע על קצב טעינת האתר.

השתמשו בטבלאות באופן יצירתי. שימוש בטבלאות עוזר לעצב את דפי אתר מדהימים ויזואלית, בדף הבית, בתפריטים או בכל מקום אחר. בנוסף, טבלאות נטענות די מהר אם הן מבוססות על HTMlL.

צמצמו את השימוש באנימציות. תשתמשו באנימציות רק אם הן הכרחיות לעיצוב האתר וגם אז הקפידו על המינימום. לאנימציות לוקח הרבה מאוד זמן להיטען ומעבר לכך הן די מעצבנות לאחר צפייה אחת או שתיים. אך מכיוון שהן מושכות את עיני הגולשים, ניתן להשתמש באנימציות קטנות בחלק מסוים באתר.

תעצבו אייקונים פשוטים. במקום להשתמש באייקונים גדולים ובולטים, תעצבו אייקונים קטנים אשר מוסיפים צבע לאתר ועדיין ימשכו את עיניהם של הגולשים.

עיצוב רקעים. שימוש בתמונות רקע הדפים עדיף על שימוש בתמונות בכל מקום אפשרי באתר. מדובר בטיפ שימושי בעיקר על מנת להדגיש כותרות עליונות וכותרות תחתונות.

תעצבו באמצעות CSS. עיצוב באמצעות CSS יכול להשיג אפקטים מדליקים עבור הטקסט ומכיוון שמדובר בHTML קצב הטעינה יהיה די מהיר. מומלץ שלא להשתמש ב- JavaScript ואם אין ברירה אז למקמו בתחתית הדף בשל הסיבה הברורה של האטת האתר באופן משמעותי.

צמצמו את השימוש בפלאש אם בכלל. נכון שעיצוב באמצעות פלאש הוא מרהיב אך לוקח לאתרים המעוצבים בפלאש להיטען שעות ולכן התוצאה היא אתר מרהיב ביופיו עם אפס מבקרים... יחד עם זאת, אם אתם מתעקשים על שימוש חלקי בפלאש, תדאגו ליצור גרסת HTML לאתר.

עצבו את עיקרי האתר באמצעות HTML. כמה שרק אפשר, השתמשו בHTML לעיצוב האתר וודאו שהוא מכיל את התגיות הרצויות.

עקבו אחרי זמני הטעינה של האתר. לפני קבלת ההחלטה הסופית על עיצוב האתר, בדקו את זמני הטעינה בכל גרסה לפני ההחלטה הסופית. גם לאחר עלייתו לאוויר של האתר, אל תזניחו את הנושא ובדקו לעיתים תכופות את קצב הטעינה. ישנם כלים שימושיים המיועדים לבדיקת ביצועי האתר, אל תזניחו את הנושא, מדובר באחד הקריטריונים החשובים להצלחתו של אתר.

שיפור מהירות של אתר קיים

כפי שכבר צוין, מהירות האתר היא אחד המדדים לשביעות רצונו של הגולש. אם יש ברשותך אתר קיים ובדקת כי קצב טעינתו הוא איטי מדי, אין צורך לבנות אתר חדש אלא להתחיל ליישם חלק ניכר מן העצות שהוזכרו לעיל. שימוש בכלים מיוחדים כגון גוגל אנליטיקס יכולים לספר המון על התנהגותו של הגולש לא רק על המיקום הגאוגרפי בו הוא נמצא או מהיכן הוא הגיע לאתר אלא גם לנתח את זמן שהייתו באתר. על פי מחקרים נמצא כי זמן טעינה מהיר עומד על ממוצע של 2 שניות. אם גילית שמשך זמן הטעינה של האתר שלך עומד על 5 שניות לדוגמא, אתה נמצא בבעיה. שיפור ביצועי האתר טומן בחובו יתרונות בלבד שכן מעבר לשמירת הגולשים מרוצים, תוכלו להקטין את כמות הנוטשים ולהעלות את יחס ההמרה באתר ומעבר לכך, גוגל לוקחת משקללת את קצב טעינת האתר בעת קביעת הדירוג, לכן מומלץ להשקיע זמן ומשאבים בשיפור מתמיד של קצב טעינת האתר.

בלוג בניית אתרים  לרשימת כל הפוסטים  חזור למעלה  חזור למעלה 
על החברה
מי אנחנו
לקוחות נבחרים
עבודות לדוגמא
טכנולוגיות פיתוח
משרות פנויות
מפת אתר
צור קשר
מערכת ניוזלטר
להדגמה
מאמרים מובחרים
בניית רשת חברתית
רשת אתרים
אפיון אתר אינטרנט
בניית אתרים מקצועית
בניית אתרי פלאש
בניית אתר לרואי חשבון
בניית אתר מסחרי
בניית אתר מכירות
כל המאמרים
בניית אתר
לטלפונים ניידים
בלוגים מדוברים
כיצד לשפר את המכירות
בניית אתרים ועיצוב אתרים
בניית אתר בפייסבוק
קידום אתרים דרך רשתות
עיצוב אתרים קווים מנחים
כל הבלוגים
פיתוח יעודי שלנו
בניית אתר תוכן
בניית אתר מסחר
בניית אתר קהילה
בניית אתרים לבית ספר
המרה ל PDF און ליין
חנות וירטואלית
מילון מונחים
קידום אתרים ושיווק
אופטימיזציה לאתרים
שיווק גרילה בפיסבוק
קידום אתרים
כתיבת תוכן
פורטל ארגוני
בית תוכנה
פיתוח אתרים
עיצוב אתרים ממשקים
עיצוב אתרים
עיצוב תדמית כולל
עיצוב אתרים ותמונות
עיצוב ממשקי Gui
עיצוב לוגו
פורמט תמונות בעיצוב אתרים
עיצוב אתרים ופלאש
ההתמחות שלנו
בניית אתר WEB 2.0
בניית אתר פורטל
בניית אתרים יעודיים
בניית אתר מסחרי
בניית אתר תדמית
בניית אתר תבנית
מדריך בניית אתרים
על החברה
מי אנחנו
בין לקוחותינו
עבודות לדוגמא
טכנולוגיות פיתוח
משרות פנויות
מפת אתר
צור קשר
בניית אתרים Guru4rent | © כל הזכויות שמורות 2002
בניית אתר

אתרים פלוס גורו בנית אתרים פלוטו בניית אתרים מערכת דיוור