דיוור אלקטרוני  |  מאמרים  |  בלוג בניית אתרים  |  לקוחות  |  תיק עבודות  |  צור קשר בניית אתרים בהתאמה אישית עם דגש על בניית אתר עם עיצוב יחודי

בניית אתרים
תיק עבודות | אחסון אתרים | בניית אתר | קידום אתרים | עיצוב אתרים | מדריך בניית אתרים | בניית אתרים

הצעת מחיר לבניית אתר

*:שם 
*:דוא"ל 
*:טלפון 
:נושא 
צור קשר
בניית אתר - צור קשר
דיוור
אלקטרוני


פתיחת חשבון חינם!
החברים שלנו
בניית אתרים
דיוור אלקטרוני

יחסי המרה בחנות וירטואלית


בנייתה של חנות וירטואלית משרתת מטרה אחת והיא הגדלת רווחי החברה או העסק. אך בנייתה של חנות וירטואלית בלבד, אינה משרתת את המטרה העיקרית באופן אוטומטי, יש לא מעט פעולות שיש לבצע על מנת להבטיח שהחנות הווירטואלית תהיה רווחית בסופו של דבר, פעולות כגון: אפיון והגדרת קהל היעד, בניית תשתית מתאימה לקידום האתר, הוספת תכנים ייחודים, מיקוד המוצרים בחנות ועוד שלל פעולות. המפתח לבדיקת רווחיות האתר הוא על פי יחס המרה. מהו יחס ההמרה? מהי חשיבותו לחנות הווירטואלית? וכיצד ניתן להבטיח יחס המרה גבוה? כל הפרטים במאמר שלפניכם.

מהו יחס המרה?
יחס המרה ובאנגלית Conversion Rate היא חישוב סך כל כמות הגולשים שנכנסו לאתר חלקי סך כל כמות הגולשים שביצעו פעולה מסוימת. כלומר, יחס המרה הוא הקשר בין הבאת והגדלת תנועת גולשים אל החנות הווירטואלית לבין מדידת רווחיותה. לצורך הדוגמא אם במהלך יום שלם נכנסו לחנות הווירטואלית 100 גולשים ורק גולש אחד בחר לרכוש מוצר מסוים, אזי יחס ההמרה יעמוד על 1%. במקרים אחרים יחס המרה יכול להיות מוגדר כרישום למועדון הלקוחות ואישור קבלת הניוזלטר השבועי או הורדת תוכנה ו/או אפליקציה מסוימת, כלומר יחס המרה היא שם נרדף לביצוע פעולה רצויה, שהוגדרה מראש על ידי מנהלי האתר ועל פי יחס ההמרה ניתן למדוד את יעילות או רווחיות כל האתר או דפים בודדים מתוכו. את בדיקת יחס ההמרה באתר ניתן למדוד באמצעות כלים ייעודים, כאשר הבולט מבניהם הוא גוגל אנליטיקס. מדובר בממשק נוח וידידותי לתפעול כך שניתן למדוד בקלות את יחס ההמרה בחנות הווירטואלית ואף לצפות מהיכן הגיעה תנועת הגולשים אל החנות, באילו דפים אותם גולשים צפו לפני שהחליטו לעזוב או לרכוש מוצר מסוים. ניתוח הנתונים יאפשר לכם לשפר את יחס ההמרה בחנות הווירטואלית, שאם לא כן, מה הטעם להשקיע בקידום החנות הווירטואלית, לעודד תנועת גולשים ענפה ולא לבדוק כמה מהם אכן רכשו מוצרים? יחס המרה הוא המדד היעיל ביותר לבדוק את רווחיות החנות הווירטואלית, אם החנות לא רווחית, מה הטעם בהשקעת כספים לקידומה? ולכן יש לעודד יחס המרה גבוה.

כיצד מעודדים יחס המרה גבוה בחנות בווירטואלית?
יחס המרה גבוה יושג כאשר נצליח לתרגם את כמות כניסת הגולשים לחנות הווירטואלית לרכישות בפועל. להלן הדרכים לביצוע:

העברת מסרים ברורה. משך השהייה הממוצע של כל גולש באתר מסוים עומד על מספר שניות בודדות. שימוש נכון בכותרות, הן החלק החשוב ביותר לצורך העברת מסרים ברורה. הכותרות חייבות להיות מנוסחות בצורה שיווקית, מזמינה ובולטת ככל שניתן וזאת על מנת לפתות את הגולש להמשיך לקרוא, לגלוש וכמובן לרכוש. המסר צריך להיות ברור, קצר ושיווקי ולכלול באופן תמציתי, את התועלת או התועלות לגולש בהמשך גלישה או רכישת המוצר באתר. כמובן שחובה להשתמש בניסוח תקין וברור אשר יפנה לכל הקהלים באופן שווה ונהיר ככל האפשר. תמונות המוצרים. החיסרון הבולט ביותר ברכישת מוצרים בחנות וירטואלית היא חוסר האפשרות לגעת, למדוד, להריח את המוצר עצמו. הרבה פעמים ההחלטה האם לרכוש את המוצר נופלת על היעדר תמונות או אלמנטים אשר עוזרים להמחיש את המוצר לגולש. לכן, חשוב מאוד לספק תמונות ברורות של המוצרים בצירוף תוכן שאינו "יבש" כגון הוראות תפעול מהיצרן, אלא תועלות המוצר, מי רכש אותו לאחרונה, צירוף רובריקה של המלצות גולשים ועוד יעזרו לגולש לקבל ממד ריאליסטי של המוצר, אשר ברוב הפעמים ישפיע מהותית על ההחלטה האם לרכוש את המוצר. אפשרו חווית רכישה נוחה ופשוטה. ככל שתהליך הרכישה יהיה מופשט וקל לביצוע, כך גוברים הסיכויים לביצוע רכישות בפועל. נסחו טופס הזמנה פשוט, עצבו הרכבת עגלת קניות וירטואלית עם ממשק נוח המאפשר "קפיצה" קלה בין עגלת הקניות לבין המשך הקניות באתר ועוד, ככל שתיצרו חווית רכישה נוחה יותר לגולשים כך גם אתם מבטיחים את חזרתם לרכישות נוספות.

שימו דגש על שירותיות וקניה מאובטחת. שוב מכיוון שמדובר ברכישה וירטואליות ללא מוכרנים מסבירי פנים ויכולת ויזואליות לראות אותם מעבירים את כרטיס האשראי שלכם, הקפידו לציין בפני הרוכשים הפוטנציאלים את ממשק הקנייה המאובטח שהחנות הווירטואלית שלכם מספקת, יחד עם דגש על שירותיות החנות, והציעו, אם ניתן, אפשרות רכישה טלפונית לחוששים להשאיר את פרטי כרטיס האשראי שלהם על גבי הרשת. כמו כן, לא יזיק לפרסם בדף הבית המלצות של רוכשים מרוצים הן מהמוצר והן מהשירות של החנות הווירטואלית וכמובן הציעו הנחות לגולשים אשר יצטרפו למועדון הלקוחות של החנות וכך תוכלו להגדיל את רשימת התפוצה שלכם ולבצע שיווק ממוקד ויעיל יותר. עשו שימוש בנתונים הסטטיסטים. ניתוח שוטף של הנתונים המתקבלים מגוגל אנליטיקס או כל כלי ייעודי אחר הוא הכרחי על מנת לבדוק את יחסי ההמרות והרגלי הגולשים בחנות הוירטואלית. נתונים כגון: משך השהייה באתר, אחוז הגולשים שנטשו מבלי לגלוש בו (bounce rate), אחוז גולשים חוזרים או חדשים, על אילו מילות חיפוש איתרו הגולשים את החנות ועוד. ככל שתדעו ותנתחו ביעילות את הרגלי הגולשים, כך תוכלו לשפר את יחס ההמרה, לתקן ולשדרג את דפי האתר בהתאם וכך להגדיל את רווחי החנות הוירטואלית באופן משמעותי.

בלוג בניית אתרים  לרשימת כל הפוסטים  חזור למעלה  חזור למעלה 
על החברה
מי אנחנו
לקוחות נבחרים
עבודות לדוגמא
טכנולוגיות פיתוח
משרות פנויות
מפת אתר
צור קשר
מערכת ניוזלטר
להדגמה
מאמרים מובחרים
פרסום בפיסבוק
בניית רשת חברתית
בניית חנות וירטואלית
בניית אתר מסחרי
בניית אתרים מקצועית
עיצוב אתר מסחר
בניית אתרים מעוצבים
בניית אתר תוכן
כל המאמרים
בניית אתר
לטלפונים ניידים
בלוגים מדוברים
בניית אתר לכל הדפדפנים
בניית אתרים שיניעו לפעולה
עיצוב אתרים קווים מנחים
Web 3.0 – הכיוון החדש
בניית חנות וירטואלית
בניית אתרים לחנויות
כל הבלוגים
פיתוח יעודי שלנו
בניית אתר תוכן
בניית אתר מסחר
בניית אתר קהילה
בניית אתרים לבית ספר
המרה ל PDF און ליין
חנות וירטואלית
מילון מונחים
קידום אתרים ושיווק
אופטימיזציה לאתרים
שיווק גרילה בפיסבוק
קידום אתרים
כתיבת תוכן
פורטל ארגוני
בית תוכנה
פיתוח אתרים
עיצוב אתרים ממשקים
עיצוב אתרים
עיצוב תדמית כולל
עיצוב אתרים ותמונות
עיצוב ממשקי Gui
עיצוב לוגו
פורמט תמונות בעיצוב אתרים
עיצוב אתרים ופלאש
ההתמחות שלנו
בניית אתר WEB 2.0
בניית אתר פורטל
בניית אתרים יעודיים
בניית אתר מסחרי
בניית אתר תדמית
בניית אתר תבנית
מדריך בניית אתרים
על החברה
מי אנחנו
בין לקוחותינו
עבודות לדוגמא
טכנולוגיות פיתוח
משרות פנויות
מפת אתר
צור קשר
בניית אתרים Guru4rent | © כל הזכויות שמורות 2002
בניית אתר

אתרים פלוס גורו בנית אתרים פלוטו בניית אתרים מערכת דיוור