דיוור אלקטרוני  |  מאמרים  |  בלוג בניית אתרים  |  לקוחות  |  תיק עבודות  |  צור קשר בניית אתרים בהתאמה אישית עם דגש על בניית אתר עם עיצוב יחודי

בניית אתרים
תיק עבודות | אחסון אתרים | בניית אתר | קידום אתרים | עיצוב אתרים | מדריך בניית אתרים | בניית אתרים

הצעת מחיר לבניית אתר

*:שם 
*:דוא"ל 
*:טלפון 
:נושא 
צור קשר
בניית אתר - צור קשר
דיוור
אלקטרוני


פתיחת חשבון חינם!
החברים שלנו
בניית אתרים
דיוור אלקטרוני

חשיבות התוכן בבניית אתר מסחר


הצרכנים הישראלים אוהבים לקנות כמה שיותר פריטים ובזול! אחד היתרונות בביצוע רכישה מקוונת היא החוויה שברכישה, שכן בניגוד לרכישה הפיזית, הרכישה הווירטואלית לא מצריכה יצירה מהבית, חוסכת זמן יקר, נגישה לחלק רחב במיוחד מהאוכלוסייה ובמרבית הפעמים גם זולה יותר. התחרות על ליבו של הצרכן הישראלי הופכת קשה יותר עם הזמן, מה יוכל לייחד את אתר המסחר שלכם על פני המתחרים? השימוש בתוכן. על חשיבתו של השימוש בתוכן באתרי מסחר במאמר שלפניכם.

מהו אתר מסחר?
אתר מסחר הוא שם כולל לסוג אתרים אשר מאפשרים ביצוע רכישות, עסקאות, מכירות באופן מקוון. אתרי מסחר הן בעיקר חנויות וירטואליות ועוד אשר מציגות מבחר של מוצרים ולא משנה מאיזה תחום ומאפשרות לקהל הגולשים לבצע רכישות on-line. קיימת חשיבות מכרעת לרמת האבטחה הגבוהה באתרי מסחר וזאת על מנת לאפשר ביצוע רכישות מאובטח ומוגן על פרטי התשלום ופרטיו האישיים של כל לקוח. מעבר לכך, אתרי מסחר מאפשרים לכל גולש את האפשרות לרכישה עצמית, ניהול חשבון אישי, מעקב אחר משלוחים ועוד על מנת להפוך את חווית הגלישה והרכישה לנוחה ככל האפשר.

מהו תפקיד התוכן באתרי מסחר?
אתרי מסחר מרהיבים ויזואלית ככל שיהיו, ללא תוכן מתאים, יהיו לוקים בחסר וזאת בלשון המעטה. כיום הדגש העיקרי להצלחתו של כל אתר ולא רק אתרי מסחר הוא על התוכן הטקסטואלי שבו. אם בעבר הדגש היה על עיצוב האתר, היום לאור התחרות הגוברת על תשומת ליבו של כל גולש מתמקדת בתוכן שבאתר. מדוע ההתמקדות עברה לתוכן? ניתן לחלק את התשובה לשנים: סיבה אחת נעוצה בעובדה כי אנשים פונים לרשת על מנת לחפש מידע מכל סוג שהוא, תמונות, סרטי וידאו ושאר עזרים ויזואליים אינם מספיקים דיים על מנת להעביר מסר כלשהו. הסיבה השנייה נעוצה בהנעה לפעולה. המטרה העיקרית של אתרי סחר היא פשוט להרוויח וכמה שיותר. על מנת להניע את הגולש לפעולה הרצויה, שהיא להקליד את מספר האשראי ולרכוש מוצר או מוצרים, מצריכה את השימוש בתוכן. כפי שכבר צוין לעיל, התחרות על ליבו וכיסו של הגולש נעשית קשה יותר ויותר ולכן על אתר המסחר להפוך לאטרקטיבי יותר עבורו, כיצד? באמצעות השימוש בתוכן.

תוכן איכותי מעלה את סיכויי הרכישה
בניגוד לאתר תדמיתי שבו מתמקדים בעיקר בתוכן נרחב, באתרי מסחר המרכז הוא המוצרים העומדים לרכישה. מה שיבדיל אתכם משאר אתרי המסחר בהם מוצגים לראווה המוצרים בלבד הוא תוספת התוכן האיכותי מחד והתמציתי מאידך, אשר יעזור לגולש בהתלבטותו האם לרכוש את המוצר או לא, אחרת לא תהיה לו שום סיבה להעדיף לרכוש את המוצר אצלכם מאשר לרכוש את אותו המוצר אצל המתחרים. קחו לדוגמא חנות וירטואלית אשר מציעה למכירה משקפי שמש איכותיים אל מול חנות של אחת הרשתות הידועות לממכר מוצרי אופטיקה בקניונים ברחבי הארץ. משקפי שמש לדוגמא הוא מוצר שיש למדוד אותו פיזית, על מנת לבדוק את ההתאמה למבנה הפנים ונוחות הראייה. בחנות בקניון, הרוכש הפוטנציאלי יכול למדוד כאוות נפשו מספר רב של דגמים ולשאול את המוכרנים שאלות לגבי הדגם, העלות, האחריות וכו', כיצד הוא ישקול לבצע את אותה הרכישה אצלכם בחנות הווירטואלית? פשוט מאוד, אם תספקו מספיק מידע לגבי משקפי השמש שהן המוצר, מעבר למחיר, למידות, למשך האחריות וזמן אספקת המשלוח, עליכם לצרף טקסט נלווה על מנת להעניק ערך מוסף ולעודד את הרכישה.

תוכן באתר המסחר מסייע לקידומו במנועי החיפוש
מנועי החיפוש השונים, כאשר גוגל בראשם תרמו למעבר ולהשמת הדגש על תוכן איכותי, כך שהחדרת תוכן איכותי אל תוך אתר המסחר לא רק מעניקה ערך מוסף לרוכש הפוטנציאלי אלא תורמת גם לקידומו של האתר במנועי החיפוש. הרחבת המידע על כל מוצר באמצעות טקסט ושיבוץ מילות המפתח לקידום האתר בתוכו (ככל שניתן, במסגרת הסביר) יקלו על מנועי החיפוש לסרוק את האתר ולדרגו.

טיפים להוספת תוכן באתרי מסחר
ראשית, הטיפ הראשון הוא לבדוק מה נעשה אצל המתחרים על מנת לא לחזור על תיאור מוצרים זהה. בנוסף, חשוב להימנע מתיאור "יבש" של המוצר או המוצרים, אלא להקפיד על ניסוח איכותי ולא "סטנדרטי" כפי שמופיע בהוראות היצרן, מה גם שהעתקת הוראות היצרן היא בוודאי פעולה שנעשית על ידי שאר המתחרים, עובדה אשר עלולה לפגוע בקידום האתר, עונשים בגין תוכן מועתק/כפול וכו'. רצוי לשמור על מקוריות ככל האפשר ולכן ניתן להוסיף תכנים הנוגעים לשימוש נכון במוצר, הוראות הפעלה, טיפים במקרה של תקלות, סקירות עדכניות של מוצרים, מאמרים קצרים לגבי טרנדים אחרונים, כמובן שניתן להוסיף תמונות, אך יש להקפיד על כך שהתוכן יהווה את המרכז. ככל שתספקו יותר אינפורמציה שימושית, רלוונטית ועדכנית לגולש, כך גוברים הסיכויים להפוך אותו לרוכש פוטנציאלי.

בלוג בניית אתרים  לרשימת כל הפוסטים  חזור למעלה  חזור למעלה 
על החברה
מי אנחנו
לקוחות נבחרים
עבודות לדוגמא
טכנולוגיות פיתוח
משרות פנויות
מפת אתר
צור קשר
מערכת ניוזלטר
להדגמה
מאמרים מובחרים
עיצוב אתר מסחר
בניית אתר מסחרי
בניית דפי נחיתה
בניית רשת חברתית
בניית אתרי פלאש
בניית אתר לרואי חשבון
נגישות באתרי אינטרנט
בניית אתר מכירות
כל המאמרים
בניית אתר
לטלפונים ניידים
בלוגים מדוברים
בניית חנות וירטואלית
בניית אתרים לחנויות
כיצד לשפר את המכירות
בניית אתר לכל הדפדפנים
קידום אתרים דרך רשתות
עיצוב אתרים קווים מנחים
כל הבלוגים
פיתוח יעודי שלנו
בניית אתר תוכן
בניית אתר מסחר
בניית אתר קהילה
בניית אתרים לבית ספר
המרה ל PDF און ליין
חנות וירטואלית
מילון מונחים
קידום אתרים ושיווק
אופטימיזציה לאתרים
שיווק גרילה בפיסבוק
קידום אתרים
כתיבת תוכן
פורטל ארגוני
בית תוכנה
פיתוח אתרים
עיצוב אתרים ממשקים
עיצוב אתרים
עיצוב תדמית כולל
עיצוב אתרים ותמונות
עיצוב ממשקי Gui
עיצוב לוגו
פורמט תמונות בעיצוב אתרים
עיצוב אתרים ופלאש
ההתמחות שלנו
בניית אתר WEB 2.0
בניית אתר פורטל
בניית אתרים יעודיים
בניית אתר מסחרי
בניית אתר תדמית
בניית אתר תבנית
מדריך בניית אתרים
על החברה
מי אנחנו
בין לקוחותינו
עבודות לדוגמא
טכנולוגיות פיתוח
משרות פנויות
מפת אתר
צור קשר
בניית אתרים Guru4rent | © כל הזכויות שמורות 2002
בניית אתר

אתרים פלוס גורו בנית אתרים פלוטו בניית אתרים מערכת דיוור