דיוור אלקטרוני  |  מאמרים  |  בלוג בניית אתרים  |  לקוחות  |  תיק עבודות  |  צור קשר בניית אתרים בהתאמה אישית עם דגש על בניית אתר עם עיצוב יחודי

בניית אתרים
תיק עבודות | אחסון אתרים | בניית אתר | קידום אתרים | עיצוב אתרים | מדריך בניית אתרים | בניית אתרים

הצעת מחיר לבניית אתר

*:שם 
*:דוא"ל 
*:טלפון 
:נושא 
צור קשר
בניית אתר - צור קשר
דיוור
אלקטרוני


פתיחת חשבון חינם!
החברים שלנו
בניית אתרים
דיוור אלקטרוני

חוקים לבניית אתר מסחר מצוין


יש עשרות אלפי אתרי מסחר על גבי הרשת אשר מאפשרים לגולשים לבצע עסקאות רכישה, קטנות או גדולות בארץ או בחו"ל, עם מגוון רחב או מצומצם של מוצרים ושירותים. התחרות על ליבו וכיסו של כל גולש היא אדירה ומחייבת תכנון מראש. מה הופך אתר מסחר מעוד סתם אתר לאתר מסחר מצוין? התשובה היא הקפדה על חוקים וקווים מנחים. כל הפרטים במאמר שלפניכם.

מהו אתר מסחרי
בניית אתר מסחרי נועדה לצורך הצגה מקוונת של סחורה, מוצרים או שירותים בפני קהל הצרכנים הווירטואלי, קרי הגולשים ולאפשר את רכישתם on-line, באמצעות כרטיס האשראי למשל. בארה"ב ובאירופה היקפי הסחר האלקטרוני הם עצומים, קחו לדוגמא את חברת אמזון שהייתה מחלוצות המסחר באינטרנט, כאשר התחילה החברה עסקה בעיקר במכירה של ספרים ובהמשך התרחבה לקו מוצרים שונים ומגוונים כגון מוצרי אלקטרוניקה, בגדים, סרטים ועוד. כיום שווי השוק של החברה קרוב למאה מיליארד דולרים ולא בכדי, החברה זיהתה מבעוד מועד את צרכיהם של הצרכנים בארה"ב וביצעה מעבר מושלם אל המסחר האלקטרוני. משום מה בישראל, חלק ניכר מהחברות והעסקים הפועלים במשק אינם מתחילים "לגרד" את הפוטנציאל העסקי הטמון בהם וזאת בשל הנחות יסוד מוטעות לגבי קהל הצרכנים הישראלי, הנחות שגויות כגון שהלקוח הישראלי מעדיף שלא למסור פרטי כרטיס אשראי על גבי הרשת, מעדיף את חווית הקניות הסטנדרטית על פני הווירטואלית, חייב להתמקח על כל רכישה, בעיקר הגדולות שבהן, מה שאינו מתאפשר על גבי הרשת. זהו המקום לציין באותיות קידוש לבנה כי מדובר בהנחת יסוד שגויה ויחד עם זאת, נכון מאוד לומר שחלק מאוד קטן מאתרי המסחר בישראל מציעים ומעניקים חווית רכישה ווירטואלית העומדת בסטנדרטים של חו"ל. אך כפי ש"מגפת" הקופונים אשר השתלטה על ישראל בשנתיים האחרונות מוכיחה, קהל הצרכנים הישראלי יותר ממוכן להתחיל לרכוש מוצרים באינטרנט. אז כיצד בונים אתר מסחר מצוין?

החוקים לבניית אתר מסחר מצוין
ראשית יש צורך לקבל ולהבין את המשמעות בהקצאת משאבים לפיתוח אתר מסחר מצוין על מנת שיוכל למצות את הפוטנציאל הרווחי של החברה, באופן מקסימאלי. לאחר מכן יש לבצע את הפעולות הבאות:

לספק רמת אבטחה גבוהה. בראש ובראשונה יש לספק לקהל הצרכנים חווית רכישה בטוחה ומוגנת מפני פריצות. לא משנה כמה המוצר או השירות שאתם מעניקים מוצלח וייחודי, אם חווית הרכישה לא תהיה מאובטחת כהלכה, הנזק שיגרם למוניטין של החברה הוא כמעט בלתי הפיך, איזה לקוח יחזור לרכוש או ימליץ לחבריו לרכוש באתר המסחר שלכם, לאחר שפרטיו האישיים ופרטי התשלום נפרצו?! לכן חובה להתייעץ עם מומחים בתחום בטרם בונים אתר מסחר. ניהול קטלוג מוצרים נוח. חווית הגלישה באתר המסחר חייבת להיות נוחה ככל האפשר על מנת למקסם את דרך ניווטו של הגולש באתר. ככל שקטלוג המוצרים שבאתר יהיה נוח ופשוט לשימוש, כך יקל על הגולש לאתר את המוצר לו הוא זקוק. לצד כל מוצר הקפידו לצרף תמונה ברורה שלו, כולל מספר זוויות וכמובן הקפידו לצרף טקסט תמציתי לצד כל מוצר על מנת לתאר אותו באופן אשר ימחיש לגולש את יתרונותיו. ניתן לצרף לצד הטקסט המלצות של גולשים אשר רכשו את המוצר, ביקורות על המוצר חיוביות ושליליות, תורם במיוחד לאמינות החברה ובנוסף, חשוב לכלול רובריקת חיפוש חכמה אשר תסייע לגולשים לאתר מוצרים נוספים. מדיניות מחירים ושקיפות. אתר מסחר אשר לא מפרסם מחירים לצד תמונות המוצרים ומחייב יצירת קשר טלפוני או מקוון לצורך בירור המחיר, נתפס כלא אמין בפני קהל הצרכנים הווירטואלי. ככל שתציגו יותר מידע מדויק בדבר המוצרים, כאשר המחיר בראשם, תפרסמו את מדיניות שירות הלקוחות של האתר כולל דרכי יצירת קשר וזמני פעילות, מדיניות החזרת המוצרים, מוצאים זמינים במלאי, זמני משלוח או איסוף עצמאי ועוד. כך תתפסו כאמינים יותר והרכישה תהפוך לקלה יותר עבור הצרכנים.

שירותיות באתר. כיום קל יותר לשרת את הלקוחות הווירטואליים המבקרים באתר המסחר לפני או אחרי ביצוע הרכישה. ניתן להוסיף שירות לקוחות באמצעות צ'ט און- ליין על מנת לספק שירות מיידי ומהיר. אחת ההנחות שצוינו לעיל בדבר הצורך של הצרכן הישראלי לעמוד מול מוכר בשר ודם, ניתנת בקלות להפרכה, רק אם תשכילו לבנות מערך שירות לקוחות ומכירות יעיל ונעים על מנת להפוך את חווית הרכישה באתר לכזו ששווה לחזור עליה ולהמליץ עליה. יצירת טפסים נוחים למילוי. ריבוי רובריקות למילוי פרטים מיותרים היא אקט מעיק ומעצבן עבור כל הלקוחות, לא רק הווירטואליים, ולכן על מנת להנעים את זמנם של הצרכנים או לפחות לא להעיק עליהם, חשוב לאפשר לגולשים למלא פרטים הכרחיים בלבד לצורך הרשמה לאתר או ביצוע רכישה מקוונת, פרטים מיותרים הם תאריך יום הנישואין למשל, אין זה רלוונטי לתהליך השיטוט באתר המסחר והרכישה ולכן יש להימנע מבקשת פרטים מיותרים ובסוף הרכישה יש לספק ללקוח את כל נתוני ההזמנה, כולל מספר אישור על ביצוע העסקה לצורך בירורים עתידיים ומעקב אחר משלוח המוצר, על מנת ליצור חווית רכישה מושלמת.

בלוג בניית אתרים  לרשימת כל הפוסטים  חזור למעלה  חזור למעלה 
על החברה
מי אנחנו
לקוחות נבחרים
עבודות לדוגמא
טכנולוגיות פיתוח
משרות פנויות
מפת אתר
צור קשר
מערכת ניוזלטר
להדגמה
מאמרים מובחרים
בניית אתרים שעובדים בשבילך
בניית אתרים עם ממשק נכון
בניית אתרים למוסדות חינוך
החלפת קישורים
בניית אתר מסחרי
בניית אתרים מקצועית
שיווק אתרים ברשתות
חברות קידום אתרים
כל המאמרים
בניית אתר
לטלפונים ניידים
בלוגים מדוברים
כיצד לשפר את המכירות
בניית אתר לכל הדפדפנים
בניית חנות וירטואלית
בניית אתר מסחר או קטלוג
בניית אתר בפייסבוק
כל הבלוגים
פיתוח יעודי שלנו
בניית אתר תוכן
בניית אתר מסחר
בניית אתר קהילה
בניית אתרים לבית ספר
המרה ל PDF און ליין
חנות וירטואלית
מילון מונחים
קידום אתרים ושיווק
אופטימיזציה לאתרים
שיווק גרילה בפיסבוק
קידום אתרים
כתיבת תוכן
פורטל ארגוני
בית תוכנה
פיתוח אתרים
עיצוב אתרים ממשקים
עיצוב אתרים
עיצוב תדמית כולל
עיצוב אתרים ותמונות
עיצוב ממשקי Gui
עיצוב לוגו
פורמט תמונות בעיצוב אתרים
עיצוב אתרים ופלאש
ההתמחות שלנו
בניית אתר WEB 2.0
בניית אתר פורטל
בניית אתרים יעודיים
בניית אתר מסחרי
בניית אתר תדמית
בניית אתר תבנית
מדריך בניית אתרים
על החברה
מי אנחנו
בין לקוחותינו
עבודות לדוגמא
טכנולוגיות פיתוח
משרות פנויות
מפת אתר
צור קשר
בניית אתרים Guru4rent | © כל הזכויות שמורות 2002
בניית אתר

אתרים פלוס גורו בנית אתרים פלוטו בניית אתרים מערכת דיוור