דיוור אלקטרוני  |  מאמרים  |  בלוג בניית אתרים  |  לקוחות  |  תיק עבודות  |  צור קשר בניית אתרים בהתאמה אישית עם דגש על בניית אתר עם עיצוב יחודי

בניית אתרים
תיק עבודות | אחסון אתרים | בניית אתר | קידום אתרים | עיצוב אתרים | מדריך בניית אתרים | בניית אתרים

הצעת מחיר לבניית אתר

*:שם 
*:דוא"ל 
*:טלפון 
:נושא 
צור קשר
בניית אתר - צור קשר
דיוור
אלקטרוני


פתיחת חשבון חינם!
החברים שלנו
בניית אתרים
דיוור אלקטרוני

בניית חנות וירטואלית


בניית חנות וירטואלית כרוכה במחשבה רבה ותכנון. אם אתם משדרגים אתר קיים ומוסיפים לו חנות וירטואלית חשוב מאוד להתאים את החנות לצרכים הייחודיים שלכם. במידה ויש לכם עסק פעיל ואתם שואפים להרחיב אותו באמצעות האינטרנט, חנות וירטואלית איכותית יכולה לשדרג את העסקים שלכם במהירות רבה. חנות וירטואלית איכותית חייבת לכלול ממשק משתמש ידידותי וערכת חיוב תשלומים קלה, מהירה ומאובטחת. על מנת לנהל חנות וירטואלית איכותית שמעודדת את המבקרים בה לקנות ולרכוש מוצרים, יש לשכור שירותי סליקה אונליין אמינים ולתכנן את האתר בקפידה. חנות וירטואלית איכותית יכולה להכפיל ואולי גם להשליש את המחזורים הכספיים של העסק שלכם.

בניית חנות וירטואלית חנות וירטואלית מעוצבת על פי טעמכם
אנשים קונים בעיניים, והכלל הזה תקף גם בחנויות וירטואליות. ככל שהאתר שלכם יהיה יפה יותר והעיצוב שלו ימשוך יותר את העין כך גם יתפתו הצרכנים הפוטנציאלים לקנות יותר. בדיוק כמו בחנויות אמיתיות, גם בחנות וירטואלית הצגת המוצרים חשובה מאוד. כפי שחנות המציגה את מוצריה ברישול אינה מפתה קונים, כך הדבר גם בחנויות ברשת. במטרה למשוך קונים רבים ככל האפשר ולגרום למבקרים באתר שלכם לקנות בסכומים גדולים, יש להציג את המוצרים בצורה מושכת עין ומיוחדת. הצגת המוצרים שלכם בחנות באופן מושך ולאלגנטי תגדיל את המכירות שלכם בצורה משמעותית. מומלץ מאוד להשקיע בעיצוב חנות וירטואלית אלגנטית ומושקעת על מנת להגדיל את הרווחים.

חנות וירטואלית – אבטחת מידע
אם הקמתם חנות וירטואלית והשקעתם בעיצוב ובהצגת המוצרים, חשוב מאוד לזכור להקפיד על שירותי סליקה איכותיים המספקים אבטחה באיכות גבוהה ביותר. רוב המסחר באינטרנט מתבצע באמצעות כרטיסי אשראי, לכן יש חשיבות רבה לאבטחת המידע באתר שלכם. חנות וירטואלית שלא מספקת אבטחה נאותה, לא תהנה מהיקף מכירות גדול לארוך זמן רב, כיוון שהיא חשופה לפריצות וגניבת מידע. כמו בקנייה בחנות רגילה, על הלקוח לבטוח בחנות ובמוכרים, על מנת שיסכים לבצע את העסקה במהירות וללא כל היסוס. לכן חנות וירטואלית המשתמשת בשירותי חברת אבטחת מידע, תהנה מאמון רב מצד הלקוחות ובעקבות כך מהיקף מכירות גדול.

חנות וירטואלית – מיקסום רווחים
אם אתה עוד לפני תכנון, פיתוח ושיווק של חנות וירטואלית אשר מאפשר קניית מוצרים אונליין, הנה כמה טיפים שיעזרו לך למקסם את הרווחים שלך :
1. תוכן איכותי - ספק לצרכנים שלך תוכן ייחודי, מדריכים ומאמרים אשר יבאירו את הנושאים החשובים להם. חשוב להקפיד על איכות ולא על כמות אשר תקנה לאתר ערך מוסף בעיני הגולשים.
2. Affiliate Program - אל תנסה למכור את השירותים שלך לבד, תן למשווקים רבים באינטרנט את האפשרות למכור את המוצרים שלך תמורת אחוזים. הדוגמא הבולטת ביותר בתחום היא אתר Amazon אשר מפעיל רשת שותפים ענקית באינטרנט.
3. טכנולוגיה ואבטחת מידע - הקפד להשתמש בטכנולוגיה המקדמת ביותר או לחילופין להשתמש באנשי מקצוע אמינים, איכותיים ומקצועיים בתחומם. כמו כן, חשוב כי תקפיד על אבטחת המידע של הגולשים שלך ( פרטים אישיים, פרטי כרטיס אשראי, כתובות וכדומה ).

מאמרי בניית אתרים  לרשימת המאמרים  חזור למעלה  חזור למעלה 
על החברה
מי אנחנו
לקוחות נבחרים
עבודות לדוגמא
טכנולוגיות פיתוח
משרות פנויות
מפת אתר
צור קשר
מערכת ניוזלטר
להדגמה
מאמרים מובחרים
בניית אתרים מקצועית
בניית אתרי פלאש
בניית אתר לרואי חשבון
בניית אתר מסחרי
עיצוב אתר מסחר
השפעת זמן טעינת האתר
נגישות באתרי אינטרנט
בניית אתר מכירות
כל המאמרים
בניית אתר
לטלפונים ניידים
בלוגים מדוברים
בניית חנות וירטואלית
בניית אתר מסחר או קטלוג
בניית אתרים או עיצוב
קידום אתרים דרך רשתות
בניית אתרים שיניעו לפעולה
כל הבלוגים
פיתוח יעודי שלנו
בניית אתר תוכן
בניית אתר מסחר
בניית אתר קהילה
בניית אתרים לבית ספר
המרה ל PDF און ליין
חנות וירטואלית
מילון מונחים
קידום אתרים ושיווק
אופטימיזציה לאתרים
שיווק גרילה בפיסבוק
קידום אתרים
כתיבת תוכן
פורטל ארגוני
בית תוכנה
פיתוח אתרים
עיצוב אתרים ממשקים
עיצוב אתרים
עיצוב תדמית כולל
עיצוב אתרים ותמונות
עיצוב ממשקי Gui
עיצוב לוגו
פורמט תמונות בעיצוב אתרים
עיצוב אתרים ופלאש
ההתמחות שלנו
בניית אתר WEB 2.0
בניית אתר פורטל
בניית אתרים יעודיים
בניית אתר מסחרי
בניית אתר תדמית
בניית אתר תבנית
מדריך בניית אתרים
על החברה
מי אנחנו
בין לקוחותינו
עבודות לדוגמא
טכנולוגיות פיתוח
משרות פנויות
מפת אתר
צור קשר
בניית אתרים Guru4rent | © כל הזכויות שמורות 2002
בניית אתר

אתרים פלוס גורו בנית אתרים פלוטו בניית אתרים מערכת דיוור