דיוור אלקטרוני  |  מאמרים  |  בלוג בניית אתרים  |  לקוחות  |  תיק עבודות  |  צור קשר בניית אתרים בהתאמה אישית עם דגש על בניית אתר עם עיצוב יחודי

בניית אתרים
תיק עבודות | אחסון אתרים | בניית אתר | קידום אתרים | עיצוב אתרים | מדריך בניית אתרים | בניית אתרים

הצעת מחיר לבניית אתר

*:שם 
*:דוא"ל 
*:טלפון 
:נושא 
צור קשר
בניית אתר - צור קשר
דיוור
אלקטרוני


פתיחת חשבון חינם!
החברים שלנו
בניית אתרים
דיוור אלקטרוני

בניית אתרים שעובדים בשבילך


התחום של בניית אתרים בישראל רק הולך וגודל עם הזמן, מאות אלפי בעלי עסקים ויזמים בישראל מגלים את ההזדמנות שמעניק לנו האינטרנט. האינטרנט עובד בשבילנו עשרים וארבע שעות ביממה, 365 ימים בשנה, מעבר לכך הדיוק של האינטרנט והטכנולוגיה המתפתחת מעניקה לנו אינספור אפשרויות על מנת ליזום ולפתח כמה שיותר את היצירתיות שלנו על הכלים הטכנולוגיים העומדים לרשותינו.

למה חשוב לבנות אתר באינטרנט?
ראשית אתר האינטרנט הוא הפנים שלך, כרטיס הביקור שלך בעולם הוירטואלי בו מליוני ישראלים מחפשים מידע על בסיס יומי, לא סתם התחום של בניית אתרים תפס תאוצה רבה - מכיוון שכל בעל עסק חייב להיות שם! אתה צריך שימצאו אותך בגוגל ובפייסבוק ולנתב את הגולשים אל זירת האם שלך - האתר! חשוב להתאים את האתר שלך בהתאמה אישית על מנת לאפיין את העסק בצורה הטובה ביותר בעיני הגולשים ובעיקר מול קהל היעד שלך! מאוד חשוב להבין את קהל היעד שלך ואיך הוא חושב, ע"י כך תוכלו להעלות את יחס ההמרה שלכם באופן פלאי (יחס צפיות \ פניות), הרי בשורה התחתונה אתם רוצים לקבל פניות מהאתר ואתם רוצים שהוא יספק לכם עבודה!

בניית אתרים שעובדים בשבילך על מה אנחנו צריכים לחשוב בתהליך בניית אתרים?
חשוב לעצב את האתר עם קווים שלא צועקים יותר מידי בעין, אתר פונקיונלי ונוח לשימוש, דבר זה נקרא GUI - ממשק המשתמש של האתר, א"ב בתהליך בניית אתרים זה לא לסבך את הגולש! תנו לו את כל מה שהוא רוצה ישר לעין ואל תסבכו אותו יותר מידי, מעבר לכך - תנגישו לו את פרטי יצירת הקשר בכל רבדי האתר. שימו את מספר הטלפון שלכם למעלה, טופס צרו קשר מהיר בסיידבר של האתר (בר צדדי), וגם בפוטר של האתר (תחתית האתר) שימו שוב את מספר הטלפון וקישור לעמוד היעודי של "צור קשר". אופטימיזציה וארכיטקטורת תוכן - חושב להקפיק על אופטימיזציה נכונה למנועי חיפוש, אופטימיזציה נכונה יכולה לסייע לאתר שלך להתקדם במנועי חיפוש ובראשם כמובן גוגל - מליונים של ישראלים מחפשים בכל יום בגוגל, וככל שתהיה שם יותר גבוה כך תגבר החשיפה שלך והפניות לעסק שלך. הטמעה של מדיה חברתית - על כפתורי "הלייק" והשיתוף של בפייסבוק בוודאי שמעת, למה הוא נהיה כ"כ פופולארי? כי הוא בעצם מעניק לך פרסום בחינם, כדאי להטמיע את כפתורי הלייק של פייסבוק באתר שלך מכיוון שכל מי שלוחץ עליו בעצם נותן לך פרסום על "הקיר" שלו בפייסבוק לעיני כל חבריו. הדבר הבא הוא למקם את האלמנטים השונים במקומות הנכונים על מנת לקבל מקסימום אפקטיביות עבור האתר שלנו ולגרום לגולשים לבצע פעולה כלשהי באתר, כאשר הפעולה המועדפת כמובן היא ליצור קשר.

שימושים נכונים האתר האינטרנט שלך
ראשית כדאי שתכתובבלוג תחת האתר, בלוג מביע את המקצועיות של בתחום שלך, זה מאונדקס בגוגל וגורם להמון גולשים במתעניינים במידע להימשך אליך. כדאי גם לפתוח פורום מקצועי ולאפשר לגולשים לשלוח שאלות ותשובות ולהפוך את האתר שלך לזירת דיון - מה שימשוך המון גולשים המתעניינים בתחום העיסוק שלך לאתר שלך, וכך תוכל להגיע אל קהל היעד יותר בקלות ולגרום לו לפנות אליך. ניתן להוסיף לאתר גם אלמנטים שישאירו את הגולשים איתך ויצרו סביבך קהל כגון: ניזלטר, "פאן בוקס" של פייסבוק המתממשק עם העמוד שלך בפייסבוק ועוד... כך אתה הופך גולשים מזדמנים לקהל - קהל שעוקב אחריך ואחרי מה שאתה עושה.

לסיכום: אפיון נכון של האתר האינטרנט שלך, עם עיצוב נכון והבנת קהל היעד יביאו אותך להצלחה באינטרנט! הכלים הטכנולוגיים שעומדים לרשותך הם אינסופיים.

מאמרי בניית אתרים  לרשימת המאמרים  חזור למעלה  חזור למעלה 
על החברה
מי אנחנו
לקוחות נבחרים
עבודות לדוגמא
טכנולוגיות פיתוח
משרות פנויות
מפת אתר
צור קשר
מערכת ניוזלטר
להדגמה
מאמרים מובחרים
בניית אתרים שעובדים בשבילך
בניית אתרים עם ממשק נכון
בניית אתרים למוסדות חינוך
החלפת קישורים
בניית אתר מסחרי
בניית אתרים מקצועית
שיווק אתרים ברשתות
חברות קידום אתרים
כל המאמרים
בניית אתר
לטלפונים ניידים
בלוגים מדוברים
כיצד לשפר את המכירות
בניית אתר לכל הדפדפנים
בניית חנות וירטואלית
בניית אתר מסחר או קטלוג
בניית אתר בפייסבוק
כל הבלוגים
פיתוח יעודי שלנו
בניית אתר תוכן
בניית אתר מסחר
בניית אתר קהילה
בניית אתרים לבית ספר
המרה ל PDF און ליין
חנות וירטואלית
מילון מונחים
קידום אתרים ושיווק
אופטימיזציה לאתרים
שיווק גרילה בפיסבוק
קידום אתרים
כתיבת תוכן
פורטל ארגוני
בית תוכנה
פיתוח אתרים
עיצוב אתרים ממשקים
עיצוב אתרים
עיצוב תדמית כולל
עיצוב אתרים ותמונות
עיצוב ממשקי Gui
עיצוב לוגו
פורמט תמונות בעיצוב אתרים
עיצוב אתרים ופלאש
ההתמחות שלנו
בניית אתר WEB 2.0
בניית אתר פורטל
בניית אתרים יעודיים
בניית אתר מסחרי
בניית אתר תדמית
בניית אתר תבנית
מדריך בניית אתרים
על החברה
מי אנחנו
בין לקוחותינו
עבודות לדוגמא
טכנולוגיות פיתוח
משרות פנויות
מפת אתר
צור קשר
בניית אתרים Guru4rent | © כל הזכויות שמורות 2002
בניית אתר

אתרים פלוס גורו בנית אתרים פלוטו בניית אתרים מערכת דיוור