דיוור אלקטרוני  |  מאמרים  |  בלוג בניית אתרים  |  לקוחות  |  תיק עבודות  |  צור קשר בניית אתרים בהתאמה אישית עם דגש על בניית אתר עם עיצוב יחודי

בניית אתרים
תיק עבודות | אחסון אתרים | בניית אתר | קידום אתרים | עיצוב אתרים | מדריך בניית אתרים | בניית אתרים

הצעת מחיר לבניית אתר

*:שם 
*:דוא"ל 
*:טלפון 
:נושא 
צור קשר
בניית אתר - צור קשר
דיוור
אלקטרוני


פתיחת חשבון חינם!
החברים שלנו
בניית אתרים
דיוור אלקטרוני

עמוד הבית - הנעה לפעולה


עמוד הבית של כל אתר אינטרנט מהווה את שער הכניסה הראשי אל עולם התוכן אותו מציע האתר. רבים מהאתרים אינם "מנצלים" בצורה נכונה את הפוטנציאל האדיר הטמון בעמוד הבית, ומתייחסים אליו ברוב המקרים כעמוד אינפורמטיבי בלבד. אם אתר האינטרנט הוא החלופה המודרנית לכרטיסי הביקור של פעם, הרי שעמוד הבית באתר הוא ללא ספק "חלון הראווה" של העסק וכמו כל חלון ראווה בכל בית עסק, הוא אמור לגרום ללקוחות (גולשים), לרצות להיכנס פנימה ולבצע מספר רב של פעולות רכישה.

עמוד הבית - הנעה לפעולה הנעה לפעולה בעמוד הבית
על פי מחקרים שונים העוסקים בדפוסי הגלישה עולה כי רוב גולשי האינטרנט מקדישים זמן ממוצע של 7 ל-10 שניות בלבד, בכדי להחליט האם להמשיך לגלוש באתר או לא. בפרק זמן זה אנו אמורים לגרום לגולש למצוא עניין באתר שלנו ו"לפתות" אותנו לעשות את הצעד הבא ולבצע פעולה מסוימת באתר, זה יכול להיות מעבר לעמוד אחר באתר, זאת יכולה להיות הקלקה על אלמנט בתופס את העין בעמוד בו הוא נמצא וזאת יכולה להיות כל פעולה אחרת שתשאיר אותו מול דפי האינטרנט של האתר שלנו. מכלול הפעולות שיגרמו לו להשהות את ביקורו מול דפי האינטרנט שלנו מכונים בשפה המקצועית: הנעה לפעולה, פעולות אלו אמורות להניע את הגולש ולגרום לו לבצע פעולה אחר פעולה באתר, בדיוק כמו אותו לקוח שעומד מחוץ לחלון הראווה בבית העסק, מתבונן על המוצרים והמחירים השונים ומקבל החלטה להיכנס פנימה, החלטה שברוב המקרים מסתיימת בפעולת רכישה. אחד מהמקומות הכי אפקטיביים לביצוע הנעה לפעולה הוא דווקא בעמוד הבית של האתר. חלק נכבד מהאתרים איננו מבצע את הפעולות הבסיסיות בתחום הנעת הגולש לפעולה וכתוצאה מכך מאבד את אפקט ההתקשרות עם הלקוח הפוטנציאלי באותן 7 ל-10 שניות קריטיות.

כיצד יש לבצע הנעה לפעולה?
עמוד הבית מהווה את מקום המפגש המרכזי של גולשי האינטרנט עם האתר שלכם. על מנת לגרום לקהל הגולשים להישאר באתר ולבצע פעולה נוספת (מעבר ההגעה אליו), נהיה חייבים לגרום להם לנוע לפעולה כבר בעמוד הבית.

להלן מספר דוגמאות איכותיות להנעה לפעולה בעמודי הבית:

1. שימוש בוידאו בעמודי הבית – הצבת סרטון וידאו בעמוד הבית של האתר תוביל למספר גבוה של הקלקות והמשך שהיית הגולש באתר שלכם
2. טפסי יצירת קשר- לא מעט אתרים מקדישים עמוד אינטרנט נפרד לתיבת יצירת קשר- זאת טעות!. מומלץ מאוד לשבץ את פרטי ההתקשרות כבר בעמוד הבית – במיקום בולט ודומיננטי. כמו כן, מומלץ לשבץ תיבת טפסי הרשמה (ניוזלט וכדומה) בעמוד הבית בלבד!
3. העין נמשכת לצד השמאלי של המסך- לאורך כל היסטוריית העיתונות, עמודי שמאל לצרכי פרסום נחשבו ליקרים יותר מעמודי ימין, כתוצאה ממשיכה טבעית של העין לצד השמאלי של הדף. אלמנט זה תקף גם בעולם האינטרנט, ולכן מומלץ למקם את המסר השיווקי החזק ביותר בצד שמאל של עמוד הבית.
4. מבנה קל נוח- גולשי האינטרנט מעדיפים באופן ברור מבנה נוח וברור להתמצאות. עמוד הבית איננו המקום להמציא תיאוריות עיצוב חדישות או לנסות אפקטים עתירי יצירתיות. הקפידו על מבנה נוח וקל לכל גולש והתאימו מסלול ניווט (תפריט) נוח וידידותי.
5. עיצוב- לעיצוב עמוד הבית חשיבות מכרעת בהחלטת הגולש האם להמשיך לגלוש באתר או לאו, הקפידו על עיצוב יצירתי ומעניין מצד אחד ונוח וידידותי לגולש מצד שני.
6. מילים, מילים, מילים- לכל מילה בעמוד הבית שלכם אמורה להיות מטרה והכוונה מדויקת. אל תתפתו להפוך את עמוד הבית לאינפורמציה לא רלוונטית אודות המוצר או השירות. השתמשו במילים מעוררי השראה וגרמו לגולש לרצות לראות עוד ממה שאתם מדברים עליו בצורה כל כך מרשימה...

חשיבות הצבע כחלק מהנעה לפעולה
מחקרים רבים מצביעים על קשר ישיר וברור בין מצבי רוח ואווירה לבין עולם הצבעים. לכל צבע יש את ההקשר הרגשי אליו הוא משתייך. מומלץ להקפיד לבחור את הצבעים הנכונים והראויים לכם לבניית עמוד הבית בהתאם למטרות האתר, אופיו וסוג קהלי היעד שהוא משרת. כמו כן, אלמנטים שונים המניעים לפעולה מומלץ להבליט בצבעים בולטים וחריגים (באופן יחסי) מהצבע הכללי של עמוד הבית. לדוגמא: אם יש לכם מוצר או שירות שאתם רוצים לקדם במסגרת מבצע הנחות מומלץ לשבץ אותו בחלק השמאלי העליון של עמוד הבית בצבע חריג ובולט (אדום תמיד תופס).

הנעה לפעולה מתחילה מהגדרת מטרות!
הכלים שיובילו את קהל הגולשים שלכם לבצע פעולות נוספות באתר הן תוצר של חשיבה מוקדמת שתדרשו לבצע בזמן תכנון האתר. מומלץ לבצע חשיבה מוקדמת על אופי האתר ומטרותיו ועל פי מסקנות אלו לחשוב על מספר אלמנטים שיווקים שיגרמו ללקוחות לנוע לפעולה. לדוגמא: אם מדובר באתר תדמית הרוצה לחשוף את שירותי החברה, מומלץ להעניק שמות יצירתיים ושיווקים לכל סוג שירות אחר, את כלל השמות יש להציג בעמוד הבית ולכוון את הגולש לקישור הנכון באמצעות מילים מעוררות השראה. מילים ואופן השימוש בהן מהוות את הכלי השיווקי האפקטיבי ביותר ברשת האינטרנט, מומלץ לבצע חשיבה קפדנית ויצירתית בבחירת המילים והשמות לצורך הצגת עמוד הבית, כמו כן, תמיד תוכלו להיעזר בשירותם של אנשי תוכן שיווקי ורעיונאים ( קופירייטרים) לצורך כך.

אלמנטים שונים להנעה לפעולה
בקשה להצעות מחיר, רישום למועדון חברים (מומלץ להבטיח הטבה או הנחה לכל נרשם), הפניית לתוכן רלוונטי,רכישת מוצר,מה חדש באתר?
כל אלו ועוד הינם אלמנטים שונים שיכולים להופיע בעמוד הבית שלכם ולעזור לכם להניע את הגולש לבצע מספר פעולות באתר. מומלץ למקם את האלמנטים השונים באופן מפוזר בעמוד הבית. כאשר אתם ממקמים את האלמנטים השונים בצורת העיצוב, זכרו תמיד את החלון הראווה מהדוגמא למעלה, דמיינו שאתם מעצבים חלון ראווה ואל תעמיס באלמנטים שיגרמו לזילות עמוד הבית שלכם. מומלץ להתמקד בשתיים או שלוש פעולות דומיננטיות שיגרמו לגולש להמשיך לגלוש באתר. זכרו- תכנון נכון של עמוד הבית עושה את ההבדל בתחום המשך הגלישה או יציאה מהאתר. גולש שיצא מאתרכם מחוסר עניין לא יחזור במהרה, לעומת זאת, כל גולש המוצא עניין באתר וממשיך לבצע בו פעולות שונות, תורם באופן ישיר לקידום האתר ברשת ובדירוג האתר במנועי החיפוש. התייחסו אל עמוד הבית שלכם בהתאם, חשבו מה סך הפעולות הרצויות להנעת הגולשים להמשך פעילות באתר, יישמו את הרעיונות בצורה כזו שתאתגר את הגולש- והדרך אל הצלחת האתר סלולה עבורכם.

מאמרי בניית אתרים  לרשימת המאמרים  חזור למעלה  חזור למעלה 
על החברה
מי אנחנו
לקוחות נבחרים
עבודות לדוגמא
טכנולוגיות פיתוח
משרות פנויות
מפת אתר
צור קשר
מערכת ניוזלטר
להדגמה
מאמרים מובחרים
בניית אתרים שעובדים בשבילך
בניית אתרים עם ממשק נכון
בניית אתרים למוסדות חינוך
החלפת קישורים
בניית אתר מסחרי
בניית אתרים מקצועית
שיווק אתרים ברשתות
חברות קידום אתרים
כל המאמרים
בניית אתר
לטלפונים ניידים
בלוגים מדוברים
כיצד לשפר את המכירות
בניית אתר לכל הדפדפנים
בניית חנות וירטואלית
בניית אתר מסחר או קטלוג
בניית אתר בפייסבוק
כל הבלוגים
פיתוח יעודי שלנו
בניית אתר תוכן
בניית אתר מסחר
בניית אתר קהילה
בניית אתרים לבית ספר
המרה ל PDF און ליין
חנות וירטואלית
מילון מונחים
קידום אתרים ושיווק
אופטימיזציה לאתרים
שיווק גרילה בפיסבוק
קידום אתרים
כתיבת תוכן
פורטל ארגוני
בית תוכנה
פיתוח אתרים
עיצוב אתרים ממשקים
עיצוב אתרים
עיצוב תדמית כולל
עיצוב אתרים ותמונות
עיצוב ממשקי Gui
עיצוב לוגו
פורמט תמונות בעיצוב אתרים
עיצוב אתרים ופלאש
ההתמחות שלנו
בניית אתר WEB 2.0
בניית אתר פורטל
בניית אתרים יעודיים
בניית אתר מסחרי
בניית אתר תדמית
בניית אתר תבנית
מדריך בניית אתרים
על החברה
מי אנחנו
בין לקוחותינו
עבודות לדוגמא
טכנולוגיות פיתוח
משרות פנויות
מפת אתר
צור קשר
בניית אתרים Guru4rent | © כל הזכויות שמורות 2002
בניית אתר

אתרים פלוס גורו בנית אתרים פלוטו בניית אתרים מערכת דיוור