דיוור אלקטרוני  |  מאמרים  |  בלוג בניית אתרים  |  לקוחות  |  תיק עבודות  |  צור קשר בניית אתרים בהתאמה אישית עם דגש על בניית אתר עם עיצוב יחודי

בניית אתרים
תיק עבודות | אחסון אתרים | בניית אתר | קידום אתרים | עיצוב אתרים | מדריך בניית אתרים | בניית אתרים

הצעת מחיר לבניית אתר

*:שם 
*:דוא"ל 
*:טלפון 
:נושא 
צור קשר
בניית אתר - צור קשר
דיוור
אלקטרוני


פתיחת חשבון חינם!
החברים שלנו
בניית אתרים
דיוור אלקטרוני

בניית אתרי מסחר אלקטרוני


אתרי מסחר אלקטרוני מאפשרים לכם ליהנות מעולם שלם של פונקציות מכירה המתבצעות דרך רשת האינטרנט, בין אם מדובר ברכישה המתבצעת דרך צפייה בקטלוגים אלקטרוניים, בין אם מדובר בהזמנת שירות עד בית הלקוח, ובין אם מדובר ברכישת מוצרים המועברים אליכם ישירות דרך האינטרנט. מסחר אלקטרוני מתאפשר באמצעות העמדת אתרי מכירות וחנויות וירטואלית המותאמות באופן אישי, וכמו כן, ניתן להוסיף פונקציות שונות של מסחר אלקטרוני לאתרי אינטרנט קיימים. הוספת מודול לצרכי מסחר אלקטרוני לאתרים קיימים, מתבסס על הוספה (או שדרוג) של מערכת לניהול תוכן ומוצרים.

בניית אתרי מסחר אלקטרוני מספר חלופות לצרכי בניית אתרי מסחר אלקטרוני
אתרי מסחר אלקטרוני ניתן לבנות באמצעות מספר חלופות המותאמות לצרכיו העסקיים של בעל האתר. בניית אתרי מסחר מקוונים מתבצעים על פי כל הפרמטרים המקצועיים לצרכי בניית אתרים בכלל, ובניית אתרים מאובטחים בפרט. פרמטרים אלו כוללים בין היתר:
1. אפיון אתרים- הליך מקצועי המאפשר לכם להגדיר את מטרות האתר, קהלי היעד הרלוונטיים אליהם אתם עתידים לפנות, תכנון פונקציות ממשקי האתר ועוד.
2. עיצוב אתרי מסחר אלקטרוני- עיצוב אתרים מתאפשר באמצעות תבניות עיצוב מוכנות, עיצוב מובנה וקיים של אתר עליו מושתת מערכת המחסר, או לחליפין, התאמת עיצוב אישית כחלק מבניית אתר מסחר אלקטרוני חדש. עיצוב האתר כולל חשיבה מקצועית הן לצרכי נראות וחזות האתר והן לצרכי ארגון כלל המוצרים באתר ואופן בניית גלריות המוצרים באתר.
3. עמודי תוכן – עמודי תוכן כחלק אינטגראלי מאתרי מסחר אלקטרוני מאפשרים לכם לבצע מספר רב של פעולות קידום ושיווק האתר, וכמו כן, מאפשרים לכם להציג בפני הלקוח מידע מקיף, מקצועי ורלוונטי, אודות החברה, מוצריה, תנאי ההתקשרות והעסקאות וכדומה.
4. אבטחה ומערכות סליקה לצרכי חיוב- אתרי מסחר אלקטרוני חייבים להיות מושתתים על מערכות אבטחה מתקדמות ואיכותיות. מערכות אלו מצטרפות אל שרתי אחסון מאובטחים (בהם מוחזק באתר ברשת), ומערכות סליקה לצרכי חיוב באמצעות כרטיסי אשראי, חשבונות "פייאל" ועוד.

מספר אפשרויות לקיום עסקאות באמצעות אתרי מסחר אלקטרוני
תכנון העמדת תשתית אתרי המכירות המקוונים שלכם צריכה להיות מותאמת גם לפי דרכי המכירה וקיום העסקאות העתידיים. כיום, עומדות לרשותכם מספר אופציות בתכנון אמצעי קיום העסקה מול קהל הגולשים:
1. הפניית צור קשר לבעלי החברה- אופציה פופולארית המאפשרת לכל גולש להעביר לכם את פרטיו באמצעות עמוד דף קשר המקושר לקטלוגי המכירה השונים אותם העלאתם לאתר. באמצעות אופציה זו בעלי החברה (או נציגיה) מייצרים קשר עם הלקוח באופן טלפוני או פרסונאלי לאחר תיאום פגישה.
2. סל קניות- רוב אתרי המסחר האלקטרונים מבוססים על תשתית מתקדמת של "סל קניות וירטואלי". באופציה זו שוטט הגולש בין מוצרי ושירותי האתר, בוחר את המוצרים המיועדים לרכישה ומצרף אותם אל סל הקניות הוירטואלי העמוד לרשותו באתר. העסקאות מתבצעות באמצעות חיוב פרטי כרטיס האשראי של הלקוח בדפי אינטרנט מאובטחים ומסולקים המיועדים לצורך כך.
3. מכירה טלפונית- אופציה זו מעמידה לרשותכם אפשרות לנהל מרכז הזמנות טלפוני המאפשר לכל גולש התקשרות מהירה לאחד המוקדים, מסירת מספר קטלוגי (כפי שמופיע באתר) לגבי מוצר בו הוא מתעניין, והעברת אמצעי התשלום לנציג הטלפוני. זה הזמן לבחור את התשתית הרלוונטית והעדיפה עליכם ולהתחיל לתכנן את אתר המכירות שלכם.

מאמרי בניית אתרים  לרשימת המאמרים  חזור למעלה  חזור למעלה 
על החברה
מי אנחנו
לקוחות נבחרים
עבודות לדוגמא
טכנולוגיות פיתוח
משרות פנויות
מפת אתר
צור קשר
מערכת ניוזלטר
להדגמה
מאמרים מובחרים
בניית אתר לרואה חשבון
מסחר אלקטרוני לעסקים
השפעת זמן טעינת האתר
בניית אתרים מקצועית
בניית אתרי פלאש
בניית חנות וירטואלית
נגישות באתרי אינטרנט
בניית אתר מסחר
כל המאמרים
בניית אתר
לטלפונים ניידים
בלוגים מדוברים
בניית חנות וירטואלית
בניית אתר מסחר או קטלוג
בניית אתרים ועיצוב אתרים
קידום אתרים דרך רשתות
Web 3.0 – הכיוון החדש
כל הבלוגים
פיתוח יעודי שלנו
בניית אתר תוכן
בניית אתר מסחר
בניית אתר קהילה
בניית אתרים לבית ספר
המרה ל PDF און ליין
חנות וירטואלית
מילון מונחים
קידום אתרים ושיווק
אופטימיזציה לאתרים
שיווק גרילה בפיסבוק
קידום אתרים
כתיבת תוכן
פורטל ארגוני
בית תוכנה
פיתוח אתרים
עיצוב אתרים ממשקים
עיצוב אתרים
עיצוב תדמית כולל
עיצוב אתרים ותמונות
עיצוב ממשקי Gui
עיצוב לוגו
פורמט תמונות בעיצוב אתרים
עיצוב אתרים ופלאש
ההתמחות שלנו
בניית אתר WEB 2.0
בניית אתר פורטל
בניית אתרים יעודיים
בניית אתר מסחרי
בניית אתר תדמית
בניית אתר תבנית
מדריך בניית אתרים
על החברה
מי אנחנו
בין לקוחותינו
עבודות לדוגמא
טכנולוגיות פיתוח
משרות פנויות
מפת אתר
צור קשר
בניית אתרים Guru4rent | © כל הזכויות שמורות 2002
בניית אתר

אתרים פלוס גורו בנית אתרים פלוטו בניית אתרים מערכת דיוור