דיוור אלקטרוני  |  מאמרים  |  בלוג בניית אתרים  |  לקוחות  |  תיק עבודות  |  צור קשר בניית אתרים בהתאמה אישית עם דגש על בניית אתר עם עיצוב יחודי

בניית אתרים
תיק עבודות | אחסון אתרים | בניית אתר | קידום אתרים | עיצוב אתרים | מדריך בניית אתרים | בניית אתרים

הצעת מחיר לבניית אתר

*:שם 
*:דוא"ל 
*:טלפון 
:נושא 
צור קשר
בניית אתר - צור קשר
דיוור
אלקטרוני


פתיחת חשבון חינם!
החברים שלנו
בניית אתרים
דיוור אלקטרוני

בניית פורטלים ולוחות אינטרנט


רשת האינטרנט מורכבת מאינספור אתרים בתחומים שונים, שחלקם מציגים פעילות של ארגון או חברה מסוימים, וחלקם מציעים לכם "שער כניסה" למגוון נרחב של תכנים בתחומים שונים. פורטלים ולוחות אינטרנט הינם אתרים המתמחים בחשיפת הגולשים לעמודי אינטרנט במגוון נרחב של עולמות תוכן, או לחילופין, בהתמקדות בעולם תוכן ספציפי ומרכזי אחד. בניית פורטלים ולוחות אינטרנט הינם התחומים המובילים כיום את עולם האינטרנט, וזאת בעיקר בזכות היכולות והפוטנציאל העסקי הטמון באתרים מסוג זה. פורטל אינטרנט הוא למעשה "שער כניסה" של הגולש לעולמות תוכן רבים ומגוונים, ולוחות אינטרנט הם כלי מקצועי לאיתור עסקים, שירותים ומוצרים שונים באופן ממוקד ויעיל על ידי הלקוח.

הן פורטלים והן לוחות אינטרנט הינם אתרים המורכבים ממספר רב של עמודי אינטרנט, ולכן הם דורשים הליך מקצועי ומורכב במסגרת הקמתם. בניית פורטלים ולוחות אינטרנט הינו הליך המחייב אתכם לבצע אותו בעזרת חברות אינטרנט המתמחות בתחום זה, המעניקות לכם בין היתר את השירותים הבאים:

• אפיון
הליך האפיון נכון ורלוונטי לכל אתר מקצועי המוקם לצרכי פעילות ברשת, ובעיקר לצרכי העמדת פורטלים ולוחות אינטרנט. הליך האפיון מורכב מהגדרות בסיסיות של מטרות האתר, קהלי היעד העיקרים שלו, צרכיו העסקיים ברשת האינטרנט וכדומה. במסגרת הליך האפיון מתבצע גם הליך מקצועי המאפשר למתכנני האתר לתכנן את יישום הפונקציות הטכנולוגיות שירכיבו את הפורטל או הלוח המיועד על פי מטרותיו.

• פיתוח מודולים ויישומי אינטרנט
בניית פורטלים ולוחות אינטרנט על הצד המקצועי ביותר, מחייבת אתכם להעניק ללקוחות שלכם (גולשי הפורטל והלוח) את כל הפונקציות המתקדמות ביותר בתחום ממשקי הגלישה, לרבות, מעבר וניווט נוח בין עמודי האינטרנט הרבים באתר, התמצאות מהירה באתר, ובעיקר, ממשק נוח, פשוט וידידותי לכל גולש. כיום, חברות אינטרנט העוסקות בתחום פיתוח פורטלים ולוחות אינטרנט, מעמידות לרשותכם מגוון נרחב של פיתוח מודולים ויישומי אינטרנט ההופכים את חווית הגלישה ואת חווית ניהול האתר לפשוט יותר, נוח יותר ובעיקר ידידותי יותר הן למשתמש והן לבעלי האתר לצרכי ניהולו השוטף.

• מערכות עיצוב פונקציונאליות
אחד האלמנטים המרכזיים בכל הקשור לתחום הרגלי הגלישה של כולנו, קשור לתחום העיצוב והחזות הויזואלית של האתר. בניית פורטלים ולוחות אינטרנט חייבים להתבצע תוך כדי העמדת עיצוב כולל ואחיד לכל עמודי האינטרנט באתר, ותוך כדי העמדת קונספט עיצובי התואם את מטרות האתר והגדרת קהלי היעד שלו משלבי האפיון המקדימים.

• מערכות ניהול, שטחי אחסון ותחזוקה שוטפת
תפעול פורטלים ולוחות אינטרנט חייב להתבצע תוך כדי העמדת כלים מקצועיים לצרכי ניהול, אחסון ותחזוק שוטף של האתר על הצד המקצועי הטוב ביותר. כיום, יישומי הטכנולוגיה השונים מאפשרים לכם ליהנות מתשתיות אינטרנט מתקדמות לכל צורך.

לסיכום, פיתוח פורטלים ולוחות אינטרנט הינו הליך מקצועי מורכב ומתמשך המחייב אתכם למעורבות ישירה של חברת אינטרנט המתמחה בתחום זה.

מאמרי בניית אתרים  לרשימת המאמרים  חזור למעלה  חזור למעלה 
על החברה
מי אנחנו
לקוחות נבחרים
עבודות לדוגמא
טכנולוגיות פיתוח
משרות פנויות
מפת אתר
צור קשר
מערכת ניוזלטר
להדגמה
מאמרים מובחרים
בניית אתרים מקצועית
בניית אתרי פלאש
בניית אתר לרואי חשבון
בניית אתר מסחרי
עיצוב אתר מסחר
השפעת זמן טעינת האתר
נגישות באתרי אינטרנט
בניית אתר מכירות
כל המאמרים
בניית אתר
לטלפונים ניידים
בלוגים מדוברים
בניית חנות וירטואלית
בניית אתר מסחר או קטלוג
בניית אתרים או עיצוב
קידום אתרים דרך רשתות
בניית אתרים שיניעו לפעולה
כל הבלוגים
פיתוח יעודי שלנו
בניית אתר תוכן
בניית אתר מסחר
בניית אתר קהילה
בניית אתרים לבית ספר
המרה ל PDF און ליין
חנות וירטואלית
מילון מונחים
קידום אתרים ושיווק
אופטימיזציה לאתרים
שיווק גרילה בפיסבוק
קידום אתרים
כתיבת תוכן
פורטל ארגוני
בית תוכנה
פיתוח אתרים
עיצוב אתרים ממשקים
עיצוב אתרים
עיצוב תדמית כולל
עיצוב אתרים ותמונות
עיצוב ממשקי Gui
עיצוב לוגו
פורמט תמונות בעיצוב אתרים
עיצוב אתרים ופלאש
ההתמחות שלנו
בניית אתר WEB 2.0
בניית אתר פורטל
בניית אתרים יעודיים
בניית אתר מסחרי
בניית אתר תדמית
בניית אתר תבנית
מדריך בניית אתרים
על החברה
מי אנחנו
בין לקוחותינו
עבודות לדוגמא
טכנולוגיות פיתוח
משרות פנויות
מפת אתר
צור קשר
בניית אתרים Guru4rent | © כל הזכויות שמורות 2002
בניית אתר

אתרים פלוס גורו בנית אתרים פלוטו בניית אתרים מערכת דיוור