דיוור אלקטרוני  |  מאמרים  |  בלוג בניית אתרים  |  לקוחות  |  תיק עבודות  |  צור קשר בניית אתרים בהתאמה אישית עם דגש על בניית אתר עם עיצוב יחודי

בניית אתרים
תיק עבודות | אחסון אתרים | בניית אתר | קידום אתרים | עיצוב אתרים | מדריך בניית אתרים | בניית אתרים

הצעת מחיר לבניית אתר

*:שם 
*:דוא"ל 
*:טלפון 
:נושא 
צור קשר
בניית אתר - צור קשר
דיוור
אלקטרוני


פתיחת חשבון חינם!
החברים שלנו
בניית אתרים
דיוור אלקטרוני

בידול עסקי על ידי עיצוב


בעולם התחרותי של היום, עסקים רבים רואים בצורך להתבלט מבחינה עסקית ושיווקית על מנת לקבל יתרון על פני עסקים דומים וליהנות מהיתרונות העסקיים הקיימים בעסק בולט. אחד מהאפשרויות העומדות בפני בעלי עסקים להתבלט הוא אתר אינטרנט אשר יבלוט בקרב הצרכנים הפוטנציאליים של בית העסק ויעניק לו יתרונות שיווקיים על פני המתחרים. בידול עסקי הינו מושג אשר צמח כמעט במקביל לקידום אתרים ברשת האינטרנט וכולל מספר פעולות אשר מסייעות לאתר האינטרנט לבלוט באופן מיוחד. אחת מהפעולות היא עיצוב אשר יקנה לאתר יתרון יחסי ויהפוך אותו למיוחד ובולט יותר על פני אתרים מתחרים.

בידול עסקי באמצעות עיצוב
באמצעות עיצוב אתרים נכון ניתן להשיג יתרונות רבים. יצירה של קונספט עיצובי יכולה לעשות את ההבדל בין אתר אחד למשנהו ולהתאים עיצוב לאתר באופן ספציפי אשר יהפוך את התכנים והרעיון של האתר כולו למיוחד ובולט. העיצוב של האתר יכול להתבטא בצבעים הנבחרים המתאימים לנושא האתר או ללוגו החברה, בסמלים, בתמונות ובאלמנטים ויזואליים אחרים אשר יהיו מיוחדים רק לחברה או לבית העסק שהאתר מייצג ויאפיינו אותו ואת מוצריו או פעולותיו.

הפסיכולוגיה מאחורי העיצוב
לאור הדינמיות של השימוש באינטרנט, משתמשים רבים אינם טורחים לקרוא אתרים עמוסים במיוחד או תכנים ארוכים ואף מדלגים על אתר שאינו מזמין מבחינה ויזואלית. שימוש בעיצובים שונים המאפיינים את האתר וכוללים מסרים קצרים וברורים יכולים לסייע רבות לשמירת המשתמש שהגיע אל האתר ולעניין אותו לגלוש לדפים נוספים באתר עצמו. שימוש בסמלים ומסרים ויזואליים יכול להישאר בזיכרון של המשתמש גם זמן רב לאחר שעזב את האתר ויכול להוות טריגר למשתמש לחזור אל האתר ולהשתמש בשירותיו בעתיד.

מתי לעצב את האתר?
עיצוב אתרים צריך להיות תהליך המבוצע כבר בשלב התכנון והבנייה של האתר. תכנון מוקדם וקביעת קונספט עיצובי יכולים לעזור לבנות את העיצוב הנכון ולהכיל אותו על כל דפי האתר באופן סטנדרטי ונכון. עיצוב אתרים המבוצע כבר בשלב הקונספט והבנייה של האתר יכול לכלול את הצרכים והמאפיינים של בית העסק בצורה הטובה ביותר. בעת תהליך ההחלטה על העיצוב של האתר חשוב לעשות ליבון צרכים של בית העסק, זיהוי מטרות ויעדים, פילוח שוק, סקר מתחרים ועוד על מנת להגיע לקונספט עיצובי אשר יקנה יתרון לבידול העסקי. יתרון נוסף בבניית הקונספט העיצובי כבר בשלב התכנון והבנייה של אתר הוא ביכולת להכיל את העיצוב על כל דפי האתר באופן שווה ונכון. בניית אתר מאפס הכוללת התחשבות בעיצוב ידוע וקבוע מראש מאפשרת הכלת העיצוב באופן סטנדרטי על כל דפי האתר מה שיהפוך את האתר לאיכותי ועקבי במיוחד.

יתרונות בעיצוב אתרים
בנוסף לבידול העסקי הנובע מתהליך עיצוב אתרים נכון, עיצוב אתרים כולל יתרונות נוספים וביניהם יצירת חוויית גלישה למשתמשים המבקרים באתר ומשיכת גולשים לאתר האינטרנט המעוצב. חוויית גלישה נעימה באתר האינטרנט תגרום למשתמש להישאר באתר ולבקר במרבית הדפים המרכיבים את האתר, בנוסף, חוויית גלישה תגרום למשתמש לחזור לגלוש באתר בעתיד ולהמליץ עליו בפני גולשים נוספים. משתמש אשר נשאר באתר זמן רב יבצע פעולות באתר או ירכוש מוצרים באתר מה שיהפוך את האתר ליעיל ביותר. לסיכום, עיצוב אתרים מהווה יתרון גדול ומשמעותי בתהליך של בידול עסקי, חוויית גלישה ומשיכת משתמשים שכל אלה גורמים באופן עקיף גם לקידום האתר במנועי החיפוש השונים ולכן בעת בניית אתר אינטרנט מומלץ ליישם עיצוב אשר עולה בקנה אחד עם הרעיון מאחורי האתר, העיצוב הכללי של בית העסק או החברה והכללים של תיאוריות עיצוב ממשק משתמש השונות.

מאמרי בניית אתרים  לרשימת המאמרים  חזור למעלה  חזור למעלה 
על החברה
מי אנחנו
לקוחות נבחרים
עבודות לדוגמא
טכנולוגיות פיתוח
משרות פנויות
מפת אתר
צור קשר
מערכת ניוזלטר
להדגמה
מאמרים מובחרים
עיצוב אתר מסחר
בניית אתרים מקצועית
בניית רשת חברתית
שילוב תגיות
בניית אתרים מעוצבים
בניית אתר תוכן
בניית חנות וירטואלית
בניית אתר מסחרי
כל המאמרים
בניית אתר
לטלפונים ניידים
בלוגים מדוברים
בניית חנות וירטואלית
בניית אתר לכל הדפדפנים
עיצוב אתרים קווים מנחים
בניית אתר מסחר או קטלוג
בניית אתרים ועיצוב
בניית אתר בפייסבוק
כל הבלוגים
פיתוח יעודי שלנו
בניית אתר תוכן
בניית אתר מסחר
בניית אתר קהילה
בניית אתרים לבית ספר
המרה ל PDF און ליין
חנות וירטואלית
מילון מונחים
קידום אתרים ושיווק
אופטימיזציה לאתרים
שיווק גרילה בפיסבוק
קידום אתרים
כתיבת תוכן
פורטל ארגוני
בית תוכנה
פיתוח אתרים
עיצוב אתרים ממשקים
עיצוב אתרים
עיצוב תדמית כולל
עיצוב אתרים ותמונות
עיצוב ממשקי Gui
עיצוב לוגו
פורמט תמונות בעיצוב אתרים
עיצוב אתרים ופלאש
ההתמחות שלנו
בניית אתר WEB 2.0
בניית אתר פורטל
בניית אתרים יעודיים
בניית אתר מסחרי
בניית אתר תדמית
בניית אתר תבנית
מדריך בניית אתרים
על החברה
מי אנחנו
בין לקוחותינו
עבודות לדוגמא
טכנולוגיות פיתוח
משרות פנויות
מפת אתר
צור קשר
בניית אתרים Guru4rent | © כל הזכויות שמורות 2002
בניית אתר

אתרים פלוס גורו בנית אתרים פלוטו בניית אתרים מערכת דיוור