דיוור אלקטרוני  |  מאמרים  |  בלוג בניית אתרים  |  לקוחות  |  תיק עבודות  |  צור קשר בניית אתרים בהתאמה אישית עם דגש על בניית אתר עם עיצוב יחודי

בניית אתרים
תיק עבודות | אחסון אתרים | בניית אתר | קידום אתרים | עיצוב אתרים | מדריך בניית אתרים | בניית אתרים

הצעת מחיר לבניית אתר

*:שם 
*:דוא"ל 
*:טלפון 
:נושא 
צור קשר
בניית אתר - צור קשר
דיוור
אלקטרוני


פתיחת חשבון חינם!
החברים שלנו
בניית אתרים
דיוור אלקטרוני

כיצד לתכנן דפי נחיתה


דפי נחיתה או בשם המקצועי שלהם: מיניסייט, הינם עמודי אינטרנט שונים המיועדים בעיקר לצרכי קידום, שיווק ופרסום ברשת האינטרנט. היתרון המובהק של דפי הנחיתה נמצא בעובדה שהם מאפשרים לאנשים העמודים מאחוריהם, ליצור מהלך פרסומי –שיווקי, ממוקד ומכוון מטרה, וזאת בניגוד לאתרי האינטרנט, שברוב המקרים, בנויים ממספר עמודי אינטרנט רבים המכילים אינפורמציה כוללת. בכתבה הבאה ריכזנו עבורכם מספר טיפים ועצות שיעזרו גם לכם לתכנון באופן המקצועי והראוי את דפי הנחיתה שלכם, ולהגיע דרכם לתוצאות טובות יותר.

1. מקדו מטרה – דפי נחיתה נחשבים לפונקציונאליים יותר, בעיקר משום שהם מאפשרים לכם למקד את המסר השיווקי והפרסומי שלכם. בניגוד לאתרי אינטרנט המכילים אינפורמציה כוללת על השירות או המוצר שלכם, דפי נחיתה אפקטיביים יכולים להעביר לקהל הגולשים מסר קצר, ברור וקולע אודות המוצר, השירות, המבצע או כל מסר אחר שתבחרו. מיקוד המסר מצידכם, יאפשר לגולשי האינטרנט להיחשף באופן מיידי להצעה המופנית אליהם, ובכך למעשה תגדילו את סיכויי ההיענות של קהל הלקוחות הפוטנציאלי שלכם.

2. עיצוב מותאם מטרה- מכיוון שדפי הנחיתה נועדו בעיקר למשיכת תשומת לב בקרב הגולשים למטרות חשיפה למסר חד, קצר וברור, מומלץ להתאים את רוח העיצוב של דף הנחיתה למסר השיווקי המפורסם בו. לדוגמא: אם אתם מעלים דף נחיתה שהמסר המובהק שלו הוא הזדמנות אטרקטיבית לרכישה, הקפידו על שילוב מאפיינים גרפיים התורמים לחדות המסר, כגון: הבהוב של המחיר האטרקטיבי, ויזואל מגרה על המוצר ועליו תווית המחיר המיוחד וכדומה.

3. פריסת מדיה- על מנת להפוך את דף הנחיתה שלכם לסיפור הצלחה, מומלץ לבחור בקפידה את מקומות הפרסום בו יופיע באנר המפנה לדף הנחיתה. כיום, תוכלו לבצע פריסת מדיה יעילה יותר באמצעות פילוח ממוקד של קהלי המטרה השונים בהם אתם מתעניינים.

4. הנעה לפעולה– דפי נחיתה מאפשרים לכם ליהנות מיכולות הנעה לפעולה באופן מיידי על ידי קהל המטרה שלכם. בכל תכנון של דפי נחיתה לכל מטרה, הקפידו על שילוב אלמנטים המסוגלים להניע את קהל הגולשים לבצע פעולה כאן ועכשיו. במידה ודפי הנחיתה שלכם מספקים ללקוח הצעה אטרקטיבית לרכישת מוצר או שירות, הפקידו להעניק לו "זרז" נוסף לביצוע התקשרות מיידית, כגון: מחיר מיוחד ל-10 הרוכשים הראשונים, הנחה נוספת למתקשרים עכשיו וכדומה.

5. טופס הזנת פרטים- בחלק גדול מהמקרים, דפי הנחיתה מיועדים לצרכי איסוף מתעניינים ולידים איכותיים בקרב קהל המטרה. הפקידו לבסס טופס הזנת פרטים מינימאלי כחלק אינטגראלי מדף הנחיתה. פרטים אלו כוללים בין היתר: שם, טלפון, כתובת אימייל. כמו כן, תוכלו לפשט את הליך הזנת התכנים על ידי הוספת פ'יצרים כגון: רישום אוטומאטי של אזור החיוג למספר הטלפון, רישום אוטומאטי של עיר המגורים ועוד.

6. צור קשר- אחד הכללים המרכזיים ביותר בעולם השיווק, הוא לציין באופן ברור את אפשרויות יצירת הקשר עם בית העסק המפרסם. הקפידו על הזנת פרטי צור קשר באופן ברור ומובלט כחלק מדף הנחיתה.

7. תאימות לגודלי מסך ורזולוציה- במהלך תהליך בניית דף הנחיתה הפקידו לבצע תאימות לגדלי מסך שונים ורזולוציות שונות בהם עושים שימוש גולשי האינטרנט. דפי נחיתה אמורים להיפתח באופן מהיר ומיידי, ורצוי לא להכביד עליהם משקל רב של פריטים ואלמנטים, שיטעינו את הדף זמן רב מדי, דבר העלול לגרום ללקוח הפוטנציאלי לאבד את הסבלנות ולסגור את החלון בטרם פתיחת העמוד.

לסיכום, תכנון יעיל של דפי נחיתה יכול לאפשר לכם להגדיל באופן משמעותי את כמות הפניות אליכם. הקפידו על הכללים המפורטים לעיל, וצרו לעצמכם דף נחיתה שאי אפשר לעמוד בפניו!

מאמרי בניית אתרים  לרשימת המאמרים  חזור למעלה  חזור למעלה 
על החברה
מי אנחנו
לקוחות נבחרים
עבודות לדוגמא
טכנולוגיות פיתוח
משרות פנויות
מפת אתר
צור קשר
מערכת ניוזלטר
להדגמה
מאמרים מובחרים
בניית אתרים שעובדים בשבילך
בניית אתרים עם ממשק נכון
בניית אתרים למוסדות חינוך
החלפת קישורים
בניית אתר מסחרי
בניית אתרים מקצועית
שיווק אתרים ברשתות
חברות קידום אתרים
כל המאמרים
בניית אתר
לטלפונים ניידים
בלוגים מדוברים
כיצד לשפר את המכירות
בניית אתר לכל הדפדפנים
בניית חנות וירטואלית
בניית אתר מסחר או קטלוג
בניית אתר בפייסבוק
כל הבלוגים
פיתוח יעודי שלנו
בניית אתר תוכן
בניית אתר מסחר
בניית אתר קהילה
בניית אתרים לבית ספר
המרה ל PDF און ליין
חנות וירטואלית
מילון מונחים
קידום אתרים ושיווק
אופטימיזציה לאתרים
שיווק גרילה בפיסבוק
קידום אתרים
כתיבת תוכן
פורטל ארגוני
בית תוכנה
פיתוח אתרים
עיצוב אתרים ממשקים
עיצוב אתרים
עיצוב תדמית כולל
עיצוב אתרים ותמונות
עיצוב ממשקי Gui
עיצוב לוגו
פורמט תמונות בעיצוב אתרים
עיצוב אתרים ופלאש
ההתמחות שלנו
בניית אתר WEB 2.0
בניית אתר פורטל
בניית אתרים יעודיים
בניית אתר מסחרי
בניית אתר תדמית
בניית אתר תבנית
מדריך בניית אתרים
על החברה
מי אנחנו
בין לקוחותינו
עבודות לדוגמא
טכנולוגיות פיתוח
משרות פנויות
מפת אתר
צור קשר
בניית אתרים Guru4rent | © כל הזכויות שמורות 2002
בניית אתר

אתרים פלוס גורו בנית אתרים פלוטו בניית אתרים מערכת דיוור