דיוור אלקטרוני  |  מאמרים  |  בלוג בניית אתרים  |  לקוחות  |  תיק עבודות  |  צור קשר בניית אתרים בהתאמה אישית עם דגש על בניית אתר עם עיצוב יחודי

בניית אתרים
תיק עבודות | אחסון אתרים | בניית אתר | קידום אתרים | עיצוב אתרים | מדריך בניית אתרים | בניית אתרים

הצעת מחיר לבניית אתר

*:שם 
*:דוא"ל 
*:טלפון 
:נושא 
צור קשר
בניית אתר - צור קשר
דיוור
אלקטרוני


פתיחת חשבון חינם!
החברים שלנו
בניית אתרים
דיוור אלקטרוני

עיצוב אתר תדמית


עיצוב אתרים בכלל, ועיצוב אתרי תדמית בפרט, הינו תחום נרחב, המחייב אתכם לפעול ברמה המקצועית הגבוהה ביותר, הן ברמת עיצוב עמודי האינטרנט של האתר, הן ברמת הבנת צרכי קהלי היעד שלכם, והן ברמת הבנת הרגלי הגלישה. כיום, עם הפיכת רשת האינטרנט לאפיק המדיה המוביל ביותר, כל בעל עסק חייב להעמיד לרשותו אתר אינטרנט תדמיתי. כיום, עיצוב אתרים תדמיתיים חייב להתבצע באמצעות מספר מאפיינים, המשפיעים על רמת הצלחתו של האתר. בכתבה הבאה ריכזנו עבורכם מספר כללים בדרך לאתר תדמיתי מוצלח.

• אפיון
תהליכי אפיון אתרים, הינם תהליכים מקצועיים המתקיימים למטרות אפיון האתר בטרם תחילת תהליכי הבנייה או העיצוב של האתר. במסגרת תהליכי האפיון מתבצעים מספר פעולות שנועדו להגדיר בצורה טובה יותר את מטרות האתר, קהלי היעד שלו, רמת התכנים בו וכדומה. תהליכי האפיון נועדו לייחד את האתר מיתר מתחריו הפועלים ברשת, ובעיקר נועדו לצרכי תכנון הליכי התכנות, הבנייה ועיצוב האתר.

• הגדרת מסרים
בעולם עסקי תחרותי ודינמי, כל בעל עסק חייב לאפיין ולהגדיר מראש את מטרותיו העסקיות. על מנת ליהנות מאתר תדמיתי פונקציונאלי ולאורך זמן, תדרשו להגדיר מסרים שיווקיים ופרסומיים שיהוו חלק מרכזי מעמודי האינטרנט של האתר. מומלץ לבחון את פעילות המתחרים ברשת, לזהות את המסרים השיווקיים בהם הם משתמשים, ולייחד באופן מקצועי את המסרים השיווקיים שלכם בהתאם לזאת. גולשים שיבקרו באתר התדמיתי שלכם, חייבים לזהות באופן ברור ומיידי את אותם מסרים. רשת האינטרנט מטבעה, היא דינמית ומהירה, ומחייבת אתכם לסקרן ולשכנע את הגולשים שיגיעו לאתר שלכם באופן מיידי וברור, וזאת על מנת להימנע ממצב בו הגולשים נחשפים לאתר מסורבל ולא ממוקד, הגורם לנטישתו במהירות לחיצת כפתור.

• תכנות וממשקי גלישה
לאחר שביצעתם הליך אפיון מקצועי לאתר התדמית שלכם, ולאחר שהגדרתם מראש את המסרים השיווקיים החשובים לכם, הגיע הרגע לפעול למען גולשי האתר, ולפשט עבורכם את יכולת הניווט בו. במהלך עבודת התכנות והבנייה של האתר, הקפידו על ממשק גלישה פשוט ואפקטיבי, המאפשר לגולשי האתר להתמצא בין עמודי האינטרנט השונים של האתר ביתר קלות. כמו כן, הקפידו להכניס מספר פ'יצרים המושכים את עיני הגולש וגורמים לו להישאר זמן רב יותר מול אתר התדמית שלכם.

• עיצוב אתרים
עיצוב אתרי תדמית חייב להיות מבוסס על כלל המסקנות אליהם הגעתם במהלך אפיון האתר. עיצוב אתרים באופן חופשי וללא יכולת מיקוד בהתאם להגדרת מטרות האתר וקהלי היעד שלו, עלולים לפגוע באופן מקצועי בתדמית אותה אתם מנסים להקנות לבית העסק שלכם. עיצוב אתרים בכלל, ועיצוב אתרי תדמית בפרט, חייבים להיות מושתתים על עקרונות כגון: התאמת צבעים בהתאם לסוג העסק, התאמת תבניות עיצוב בהתאם למטרות האתר וקהלי היעד שלו, התאמת התכנים הטקסטואליים באתר בהתאם להגדרת המסרים השיווקיים שלכם וכדומה. המהות הבסיסית של אתרי התדמית הינה לספק לקהל הגולשים מידע שיווקי תכליתי, רלוונטי ועדכני אודות השירות או המוצר שלכם. עיצוב המותאם למטרה זו מסוגל להפוך את העסק שלכם לסיפור הצלחה באופן מיידי.

• עיצוב מבוסס קידום
עיצוב אתרים בתפיסה המודרנית של רשת האינטרנט, חייב להיות מבוסס לצרכי קידום האתר ברשת, הן במסגרת תרחישי קידום במנועי החיפוש השונים, והן במסגרת קידום באמצעות תרחישי שיווק שונים במרחב הוירטואלי. כיום, כל נושא הקידום חייב להיעשות תוך כדי בניית האתר ועיצובו, וזאת על מנת לאפשר לאתר להיות מקודם באופן טבעי ואוטומאטי מייד עם עלייתו לאוויר. לסיכום, תכנון נכון ויעיל של מטרות האתר לצד אפיון מקצועי של תהליכי התכנות והבנייה של האתר, יובילו אתכם בסופו של דבר לעצב אתרי תדמית בהתאם למטרות בית העסק.

מאמרי בניית אתרים  לרשימת המאמרים  חזור למעלה  חזור למעלה 
על החברה
מי אנחנו
לקוחות נבחרים
עבודות לדוגמא
טכנולוגיות פיתוח
משרות פנויות
מפת אתר
צור קשר
מערכת ניוזלטר
להדגמה
מאמרים מובחרים
עיצוב אתר מסחר
בניית אתרים מקצועית
בניית רשת חברתית
שילוב תגיות
בניית אתרים מעוצבים
בניית אתר תוכן
בניית חנות וירטואלית
בניית אתר מסחרי
כל המאמרים
בניית אתר
לטלפונים ניידים
בלוגים מדוברים
בניית חנות וירטואלית
בניית אתר לכל הדפדפנים
עיצוב אתרים קווים מנחים
בניית אתר מסחר או קטלוג
בניית אתרים ועיצוב
בניית אתר בפייסבוק
כל הבלוגים
פיתוח יעודי שלנו
בניית אתר תוכן
בניית אתר מסחר
בניית אתר קהילה
בניית אתרים לבית ספר
המרה ל PDF און ליין
חנות וירטואלית
מילון מונחים
קידום אתרים ושיווק
אופטימיזציה לאתרים
שיווק גרילה בפיסבוק
קידום אתרים
כתיבת תוכן
פורטל ארגוני
בית תוכנה
פיתוח אתרים
עיצוב אתרים ממשקים
עיצוב אתרים
עיצוב תדמית כולל
עיצוב אתרים ותמונות
עיצוב ממשקי Gui
עיצוב לוגו
פורמט תמונות בעיצוב אתרים
עיצוב אתרים ופלאש
ההתמחות שלנו
בניית אתר WEB 2.0
בניית אתר פורטל
בניית אתרים יעודיים
בניית אתר מסחרי
בניית אתר תדמית
בניית אתר תבנית
מדריך בניית אתרים
על החברה
מי אנחנו
בין לקוחותינו
עבודות לדוגמא
טכנולוגיות פיתוח
משרות פנויות
מפת אתר
צור קשר
בניית אתרים Guru4rent | © כל הזכויות שמורות 2002
בניית אתר

אתרים פלוס גורו בנית אתרים פלוטו בניית אתרים מערכת דיוור