דיוור אלקטרוני  |  מאמרים  |  בלוג בניית אתרים  |  לקוחות  |  תיק עבודות  |  צור קשר בניית אתר תדמית עם דגש על עיצוב אתרים בהתאמה אישית

בניית אתרים
תיק עבודות | אחסון אתרים | בניית אתר | קידום אתרים | עיצוב אתרים | מדריך בניית אתרים | בניית אתרים

הצעת מחיר לבניית אתר

*:שם 
*:דוא"ל 
*:טלפון 
:נושא 
צור קשר
בניית אתר - צור קשר
דיוור
אלקטרוני


פתיחת חשבון חינם!
החברים שלנו
בניית אתרים
דיוור אלקטרוני

בניית אתר תדמיתי


בניית אתרי תדמיתי כמו למשל בניית אתרים לעורכי דין דורשת הרבה יותר תשומת לב ממה שחושבים במבט ראשון שכן האתר מהווה את כרטיס הביקור של העסק ובאם האתר כתוב בשפה עילגת וקשה לגלוש בו או הרכיבים בו עובדים בצורה איטית זה יכול לתת רושם שלילי מאוד על החברה במיוחד אם זו היכרות ראשונית. בניית אתרים לעורכי דין הפכה להיות פופולרית משום שהותר לעורכי הדין לפרסם את עצמם ובנוסף עורכי דין הבינו שמול כמות הגדולה של עורכי הדין הם צריכים למצוא עוד ועוד דרכים לבדל את עצמם ולתת ערך מוסף כלשהו ולכן יש חברות שיש להם מחלקה שעוסקת בתחום בניית אתרים לעורכי דין בשל ייחוד המקצוע.

בניית אתר תדמיתי מי צריך בניית אתרי תדמיתי?
אתרי תדמיתי צריכים עסקים בתחומים שונים אך גם אנשים פרטיים שרוצים למתג את עצמם באופן כלשהו שייתן להם יתרון מול אנשים אחרים, אלו יכולים להיות חברי כנסת, אנשי עסקים, כוכבים או סתם אנשים מהשורה עם כשרון מסוים או יכולת כלשהי שבאמצעות אתר תדמיתיי יוכלו להביא את יכולתם לתודעת כולם. בניית אתרי תדמיתי זהו מושג שהתפתח בשנים האחרונות משום שאנשים הבינו כי בגלל העניין הווירטואלי שיש ברשת קשה מאוד לגרום לאנשים להתחבר ולכן צריך ליצור תדמיתי שתראה ממשית כאילו ביקרת בבית העסק ממש ופגשת את האנשים העובדים בו וזאת הסיבה כי תחום זה דורש הרבה מאוד יצירתיות.

אתרי תדמיתי מול אתרי מסחר
אתרי תדמיתי מתרכזים יותר בתוכן ואילו אתרי מסחר יותר בפונקציות ולכן לשני סוגי האתרים הללו דרושה מיומנות אחרת ולא כל חברה שבונה אתרים תוכל לתת מענה מושלם לכך וזאת הסיבה כי צריך לראות את תיק העבודות של החברה ואת האתרים שכבר הקימה כדי לוודא שהיא תוכל לבנות לכם אתר מקצועי. אתרי מסחר הם דינמיים מאוד ופתוחים לשינויים ואילו אתרי תדמיתי הם יותר סטטיים והעדכון בהם הוא לעתים רחוקות יותר אלא אם כן מדובר באתר שגם מעלה תוכן של מאמרים באופן קבוע ואז צריך שיהיה שינוי מתמיד.

התשתית התכנותית לבניית אתר תדמיתי היא נירחבת ומכילה פוטנציאל להתפתחות והתרחבות עתידית של האתר. Guru4Rent פיתחה מערכות תוכן רבות ומפותחות לבניית אתרים כגון פורטלים, פורטלים משולבי מסחר אלקטרוני, אתר תדמיתי משולב מדיה סוללרית ועוד בניית אתרים מגוון. הידע הגדול והקידמה הטכנולוגית מאפשרת את פיתוח האתר במגוון דרכים עתידיות ושיווקיות. מערכת ניהול האתר שלנו מכילה כיום אפשרויות בלתי מוגבלות ליצירת דפי תוכן, הוספת נושאים, תמונות, שאלות ותשובות נפוצות על פי נושאי עניין, חדשות וקישורים. כל חלק במערכת בניית האתרים ניבנה במחשבה ויועד לשימוש נוח הן למשתמש והן לגולש באתר עצמו ,מתוך נסיונה של החברה בבניית אתרים ובעיצוב אתרים.

עוד בתהליכי בניית אתר מוקדמים, עורכת Guru4Rent התאמה למנועי חיפוש בעזרת תהליכי אופטימזצייה כך שיימצא בקלות על ידי קהל גולשים גדול ופוטנציאלי. ריבוי אתרי התדמיתי ברשת יוצר תחרות שיווקית קשה. מציאת האתר בקלות במנועי חיפוש מובלים ,בעזרת מילות מפתח המתארות את העסק או תחום ההתמחות, הינה המפתח להגדלת כמות הגולשים היומית באתר. חווית הגלישה באתר תדמיתיי היא חשובה מאוד והניסיון והידע השיווקי של Guru4Rent באה לביטוי רב בעיצוב אתרים מסוג זה. דגש רב על עיצוב אתרים, שמירה על תזוזות והתרחשות באמצעות אנימציות פלאש, סרטוני ווידיאו, מוסיקה, תמונות, הנפשת טקסט וכדומה חשובה מאוד ביצירת תדמיתי עכשוית ודינמית לעסק.

עיצוב אתר בהתאמה אישית פיתוח ובניית אתרים הקמת אתר מסחר בניית אתר אינטרנט
עיצוב אתרים שירותי עיצוב בית תוכנה חברת בניית אתרים
מערכת דיוור פיתוח אתרים בניית אתר בעיצוב אישי קידום אתרים
מאמרי בניית אתרים  לרשימת המאמרים  חזור למעלה  חזור למעלה 
ההתמחות שלנו
בניית אתר תדמיתי
בניית אתר מסחרי
בניית אתר WEB 2.0
בניית אתר פורטל
בניית אתרים יעודיים
בניית אתרים לסלולאר
מדריך בניית אתרים
מילון מונחים
מערכת ניוזלטר
להדגמה
מאמרים מובחרים
פרסום בפיסבוק
בניית רשת חברתית
בניית חנות וירטואלית
בניית אתר מסחרי
בניית אתרים מקצועית
עיצוב אתר מסחר
בניית אתרים מעוצבים
בניית אתר תוכן
כל המאמרים
בניית אתר
לטלפונים ניידים
בלוגים מדוברים
בניית אתר לכל הדפדפנים
בניית אתרים שיניעו לפעולה
עיצוב אתרים קווים מנחים
Web 3.0 – הכיוון החדש
בניית חנות וירטואלית
בניית אתרים לחנויות
כל הבלוגים
פיתוח יעודי שלנו
בניית אתר תוכן
בניית אתר מסחר
בניית אתר קהילה
בניית אתרים לבית ספר
המרה ל PDF און ליין
חנות וירטואלית
מילון מונחים
קידום אתרים ושיווק
אופטימיזציה לאתרים
שיווק גרילה בפיסבוק
קידום אתרים
כתיבת תוכן
פורטל ארגוני
בית תוכנה
פיתוח אתרים
עיצוב אתרים ממשקים
עיצוב אתרים
עיצוב תדמית כולל
עיצוב אתרים ותמונות
עיצוב ממשקי Gui
עיצוב לוגו
פורמט תמונות בעיצוב אתרים
עיצוב אתרים ופלאש
ההתמחות שלנו
בניית אתר WEB 2.0
בניית אתר פורטל
בניית אתרים יעודיים
בניית אתר מסחרי
בניית אתר תדמית
בניית אתר תבנית
מדריך בניית אתרים
על החברה
מי אנחנו
בין לקוחותינו
עבודות לדוגמא
טכנולוגיות פיתוח
משרות פנויות
מפת אתר
צור קשר
בניית אתר תדמית Guru4rent | © כל הזכויות שמורות 2002
בניית אתר

אתרים פלוס גורו בנית אתרים פלוטו בניית אתרים מערכת דיוור